Spotkania autorskie
Data: 2020-02-24

Uwaga!

 

Od października 2020 roku zapraszam do umawiania spotkań autorskich również dla dorosłych czytelników. 30 września będzie miała premierę moja pierwsza powieść dla dorosłych Przyjdzie pogoda na miłość.

 

 

Spotkania autorskie są moją wielką pasję i przyznam, że starannie się do nich przygotowuję. Spotkanie autorskie dla dzieci dzielę na trzy części.

W pierwszej części spotkania jest opowieść.

Są to opowieści do wyboru:

Ignaś - opowieść patriotyczna o Ignacym Paderewskim - dzieci i małe i duże - słuchają z zapartym tchem;

Andersen - opowieść o wielkim pisarzu książek dla dzieci, o jego dzieciństwie, młodości, i o tym jak marzenia się spełniają, jeśli naprawdę tego chcemy;

Karol Wojtyła - o tym będę opowiadała od marca 2020 roku, gdy ukaże się książka. Rok 2020 jest rokiem papieskim z okazji setnej rocznicy urodzin Papieża.

Miś - bajka o misiu dla przedszkolaków;

Mała Cyganeczka - zarówno dla młodszych jak i dla starszych. Opowieść o tolerancji, szacunku do drugiego człowieka, przyjaźni i talencie.

Druga część spotkania to część rozrywkowa.

Przygotowałam dla dzieci: Kabarecik pluszakowy - krótki występ na podstawie mojego wierszyka, który prezentuję wspólnie z dziećmi, Ponadto zagadki piłkarskie, zagadki bajowe, konkursiki językowe.

Trzecia część spotkania, to wywiad z pisarzem lub ciekawostki z życia pisarza.

Jeśli dzieci są śmiałe, a zazwyczaj tak jest, to zadają pytania. Jeśli nie, to sama opowiadam troszkę o pisaniu i o perypetiach pisarskich.

 

Informacje techniczne:

Spotkanie trwa godzinę zegarową, jeśli dzieci są troszkę starsze, to  ponad godzinę. Nie mam żadnych wymagań co do ilości uczestników spotkania. Wystawiam fakturę. 

 

Zapraszam do współpracy.