Harmonogram spotkań na 2018 rok.
Data: 2018-01-18

Pisanie książek i spotkania z Czytelnikami to moja największa pasja. Ksiązki powstają w zaciszu domowym, natomiast spotkania to żywioł. Dzieci mają fantastyczne pomysły i mnóstwo pytań Ale ja również nie przestałam być dzieckiem, zatem staram się sprostać dziecięcym oczekiwaniom. 

 

Na spotkaniach na pewno nie zabraknie: ciekawych opowieści, zagadek bajkowych, kabareciku pluszakowego, zagadek piłkarskich, a w tym roku - a to rok szczególny - opowieści patriotycznych o Ignasiu czyli Ignacym Janie Paderewskim oraz o Faustynce Morzyckiej małej patriotyce, ktora uczyła dzieci czytać i pisać, gdy nasz kraj był poz zaborami.

 

                            Zapraszam do współpracy!


Poniżej znajduje się harmonogram spotkan autorskich na 2018r.

 

 

Luty..............................................................................................................

 

20.02 - Szkoła Podstawowa Michałowice k. Warszawy

 

20.02 - Szkola Podstawowa Michałowice k. Warszawy

 

21.02 - Szkoła Podstawowa Michałowice k. Warszawy

 

21.02 - Szkoła Podstawowa Michalowice k. Warszawy

 

22.02 - Szkoła Podstawowa Nr 3 Sochaczew

 

22.02 - Szkoła Podstawowa Nr 3 Sochaczew

 

23.02 - Przedszkole Nowy Prażmow g. 10.00

 

23.02 - Szoła Nowy Prażmow g. 12.00

 

Marzec............................................................................................................

 

19.03 - Biblioteka Publiczna Strzeleczki 9.00

 

19.03 - Biblioteka Publiczna Strzeleczki g. 11.00

 

20.03 - Przedszkole Szczerców g. 9.30

 

21.03 - Szkoła Podstawowa Klonowa g. 8.15

 

21.03 - Szkoła Podstawowa Złoczew g. 10.00

 

21.03 - Szkoła Podstawowa Brzeźnio g. 11.30

 

22.03 - Biblioteka Publiczna Warszowice g. 9.00

 

22.03 - Biblioteka Publiczna Krzyżowice g. 11.00


23.03 - Biblioteka Publiczna Mizerów g. 10.00

 

23.02 - Biblioteka Publiczna Suszec - Noc z Andersenem g. 22.00

 

Kwiecień-.........................................................................................................

 

05.04 - Przedszkole Nr 3 w Elblągu

 

07.04 - Biblioteka Publiczna Celestynów "Wieczór z Andersenem" g. 17.00

 

09.04 - Szkoła Podstawowa Nr 63 Warszawa g. 10.00

 

09.04 - Szkoła Podstawowa Nr 63 Warszawa g. 11.30

 

10.04 - Szkoła Podstawowa Nr 8 Skarżysko-Kamienna

 

10.04 - Szkoła Niepubliczna Skarżysko-Kamienna

 

11.04 - Zespół Szkół Katolickich Julin Kaliska g. 10.00

 

12.04 - Biblioteka Publiczna Jasionówka g. 10.00

 

12.04 - Biblioteka Publiczna Mońki g. 12.00

 

13.04 - Biblioteka Publiczna Trzcienne

 

13.04 - Szkoła Podstawowa w Długołęce g.11.00

 

17.04 - Biblioteka Publiczna Brzeziny k. Kalisza

 

17.04 - Biblioteka Publiczna Brzeziny k. Kalisza

 

26.04 - Biblioteka Publiczna Drezdenko g. 9.00

 

26.04 - Biblioteka Publiczna Drezdenko g. 11.00

 

27.04 - Biblioteka Publiczna Barcin

 

27.04 - Biblioteka Publiczna Piechcin

 

Maj........................................................................................................................

 

07.05 - Biblioteka Publiczna Sulęczyno

 

07.05 - Biblioteka Publiczna Sulęczyno

 

08.05 - Biblioteka Publiczna Piaseczno

 

08.05 - Biblioteka Publiczna Piaseczno

 

09.05 - Biblioteka Publiczna Lesznowola

 

09.05 - Biblioteka Publiczna Lesznowola

 

10.05 - Szkoła Podstawowa Miedniewice g. 8.30

 

10.05 - Biblioteka Publiczna Dębowa Góra g. 11.00

 

11.05 - Biblioteka Publiczna Pleszew

 

11.05 - Biblioteka Publiczna Pleszew

 

14.05 - Biblioteka Publiczna Bojanowo

 

15.05 - Szkola Podstawowa Nr 4 Oława

 

16.05 - Biblioteka Publiczna Trzciel

 

16.05 - Biblioteka Publiczna Trzciel

 

17.05 - Targi Książki Warszawa

 

18.05 - Targi Książki Warszawa

 

19.05 - Targi Książki Warszawa

 

20.05 - Targi Książki Warszawa

 

21.05 - Pomorska Wiosna Literacka Słupsk

 

21.05 - Pomorska Wiosna Literacka Słupsk

 

22.05 - Pomorska Wiosna Literacka Slupsk

 

22.05 - Pomorska Wiosna Literacka Słupsk

 

23.05 - Pomorska Wiosna Literacka Słupsk

 

23.05 - Pomorska wiosna Literacka Słupsk

 

24.05 - Pomorska Wiosna Literacka Słupsk

 

24.05 - Pomorska Wiosna Literacka Slupsk

 

25.05 - Szkoła Podstawowa Nr 2 Gdańsk g. 8.55

 

28.05 - Biblioteka Publiczna Przyrów

 

28.05 - Biblioteka Publiczna Przyrów

 

29.05 - Biblioteka Publiczna Andrychów

 

30.05 - Szkoła Podstawowa Gilowice

 

Czerwiec...............................................................................................

 

 

04.06 - Biblioteka Publiczna Warszawa-Niedźwiadek

 

05.06 - Biblioteka Publiczna Uhowo g. 8.15

 

05.06 - Biblioteka Publiczna Poświętne g. 10.45

 

05.06 - Biblioteka Publiczna Łapy g. 13.15

 

06.06 - Biblioteka Publiczna Bialystok g. 8.00

 

06.06 - Biblioteka Publiczna Czerwone g. 11.45

 

07.06 - Biblioteka Publiczna Choroszcz g. 9.00

 

07.06 - Biblioteka Publiczna Wasilków g. 12.15

 

11.06 - Biblioteka Publiczna Wilczkowo g. 9.30

 

12.06 - Biblioteka Publiczna Lubomino

 

12.06 - Biblioteka Publiczna Lubomino

 

13.06 - Biblioteka Publiczna Puck g. 12.00

 

14.06 - Szkoła Podstawowa Rychliki

 

15.06 - Biblioteka Publiczna Pruszcz Gdański g. 13.00

 

16.06 - Biblioteka Publiczna Lubenia

 

18.06 - Biblioteka Publiczna Boguchwała

 

18.06 - Biblioteka Publiczna Czudec

 

19.06 - Biblioteka Publiczna Chmielnik

 

19.06 - Biblioteka Publiczna Dynów

 

21.06 - Elbląg Bażantarnia spotkanie plenerowe

 

Lipiec...................................................................................................

 

02.07 - Biblioteka Publiczna Białynin

 

02.07 - Biblioteka Publiczna Michowice

 

03.07 - Biblioteka Publiczna Głuchów

 

03.07 - Biblioteka Publiczna Wysokienice

 

04.07 - Biblioteka Publiczna Michowice

 

04.07 - Biblioteka Publiczna Białynin

 

05.07 - Biblioteka Publiczna Wysokienice

 

05.07 - Biblioteka Publiczna Janisławice

 

06.07 - Biblioteka Publiczna Janisławice

 

06.07 - Biblioteka Publiczna Głuchów

 

31.07 - Biblioteka Publiczna Mogilno g. 9.00-13.00

 

31.07 - Biblioteka Publiczna Wojnarowa g. 14.00- 17.00

 

sierpień--------------------------------------------------------------------

 

01.08 - Biblioteka Publiczna Mogilno g. 9.00 - 13.00

 

01.08 - Biblioteka Publiczna Wojnarowa g. 14.00-17.00

 

02.08 - Biblioteka Publiczna Mogilno g. 9.00-13.00

 

02.08 - Biblioteka Publiczna Wojnarowa g. 14.00-17.00

 

03.08 - Biblioteka Publiczna Wojnarowa g.9.00-13.00

 

03.08 - Biblioteka Publiczna Mogilno g. 14.00-17.00

 

04.08 - Biblioteka Publiczna Mogilno g.9.00-13.00

 

04.08 - Biblioteka Publiczna Wojnarowa g.14.00-17.00

 

 

wrzesień----------------------------------------------------------

 

10.09 - Biblioteka Publiczna Żukowo

 

10.09 - Biblioteka Publiczna Żukowo

 

11.09 - Biblioteka Publiczna Żukowo filia

 

11.09 - Biblioteka Publiczna Żukowo filia

 

12.09 - Biblioteka Publiczna Żukowo filia

 

12.09 - Biblioteka Publiczna Żukowo filia

 

14.09 - Szkoła Podstawowa Nr 12 g. 8.45

 

20.09 - Biblioteka Publiczna Nasielsk

 

20.09 - Biblioteka Publiczna Nasielsk filia

 

21.09 - Biblioteka Publiczna Nasielsk filia

 

21.09 - Biblioteka Publiczna Nasielsk filia

 

24.09 - Biblioteka Publiczna Działdowo g. 10.00

 

24.09 - Biblioteka Publiczna Działdowo g. 12.00

 

25.09 - Biblioteka Publiczna Kotuń 10.00

 

25.09 - Biblioteka Publiczna Domanice g. 12.00

 

26.09 - Biblioteka Publiczna Mordy g, 8.00

 

26.09 - Biblioteka Publiczna Mordy filia Radzikowo Wielkie g. 10.00

 

27.09 - Biblioteka Łochów spotkanie w Sz. P. Nr 1 Łochów g. 8.00

 

27.09 - Biblioteka Łochów Szkoła Ostrówek g. 11.00

 

 

 

październik -------------------------------------------------------

 

 

05.10 - Przedszkole Nr 3 w Elblągu g. 10.00

 

10.10 Biblioteka Publiczna Łabiszyn g. 16.00

 

22.10 - Biblioteka Publiczna Gaworzyce

 

22.10 - Biblioteka Publiczna Gaworzyce filia

 

23.10 - Biblioteka Publiczna Lubawka

 

23.10 - Biblioteka Publiczna Lubawka filia

 

24.10 - Przedszkole Katolickie Kraków

 

25.10 - Targi Książki w Krakowie

 

26.10 - Targi Książki w Krakowie

 

27.10 - Targi Książki w Krakowie

 

28.10 - Targi Książki w Krakowie

 

29.10 - Gminne Centrum Kultury Rzepiennik Suchy

 

29.10 - Gminne Centrum Kultury Rzepiennik Suchy

 

30.10 - Gminne Centrum Kultury Rzepiennik Suchy

 

30.10 - Gminne Centrum Kultury Rzepiennik Suchy

 

listopad----------------------------------------------------------

 

05.11 - Biblioteka Publiczna Otwock g. 10.00

 

06.11 - Szkoła Podstawowa Nr 46 Łódź g. 9.00

 

06.11 - Szkoła Podstawowa Nr 46 Łódź g. 10.00

 

07.11 - Biblioteka Publiczna Brzeziny k. Kalisza

 

07.11 - Biblioteka Publiczna Stawiszyn

 

08.11 - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Warszawa

 

09.11 - Klub Wojskowy Elbląg g. 10.00

 

09.11 - Klub Wojskowy Elbląg g. 16.00

 

13.11 - Szkoła Podstawowa Słobity

 

16.11 - Przedszkole Nr 3 w Elblągu g. 10.00

 

21.11 - Biblioteka Garnizonowa Brzeg

 

22.11 - Biblioteka Publiczna Gogolin

 

22.11 - Biblioteka Publiczna Gogolin

 

23.11 - Biblioteka Publiczna Gogolin

 

23.11 - Biblioteka Publiczna Gogolin

 

26.11 - Przedszkole Nr 19 Przemyśl g. 10.00

 

27.11 - Przedszkoleim M. Montessori Przemyśl

 

27.11 - Przedszkole Nr 3 Przemyśl

 

28.11 - Biblioteka Gręzówka filia

 

28.11 - Biblioteka Domenice

 

grudzień---------------------------------------------------------------

 

19.12 - Przedszkole Nr 3 Elbląg spotkanie w domu pisarki :)

 

 

 

Zapraszam do współpracy!