Harmonogram spotkań na 2017 rok
Data: 2017-01-01

Spotkania autorskie są moją pasją! Na spotkaniu opowiadam dzieciom którąś z moich baśni i robię zagadki bajkowe. Do mojego scenariusza przedstawiam teatrzyk kukiełkowy. Ostatnio na spotkaniach dużym powodzeniem cieszą się zagadki piłkarskie. A hitem okazał się kabarecik pluszakowy, w którym uczestniczą dzieci. Jest też wiele innych niespodzianek i oczywiście odpowiadam na wszystkie pytania czytelników. Zapraszam do współpracy!

Poniżej znajduje się harmonogram spotkań na 2017 rok

 

 

Styczeń ------------------------------------------------------

 

14.01 - Warsztaty literackie Gdańsk g. 11.00

 

19.01 - Szkoła Podstawowa Nr 23 Elbląg g. 11.00

 

28.01 - Warsztaty literackie Gdańsk g.11.00

 

Luty -----------------------------------------------------------

 

07.02 - Szkoła Podstawowa Nr 56 Gdańsk g. 10.00

 

10.02 - Biblioteka Publiczna Barcin

 

11.02 - Warsztaty literackie Gdańsk g. 11.00

 

17.02 - Szkoła Podstawowa Nr 11 Elbląg g. 18.00

Noc z baśniami Wioletty Piaseckiej

 

22.02 - Biblioteka Publiczna Lichnowy g. 9.00

 

25.02 - Warsztaty literackie Gdańsk g. 11.00

 

Marzec ------------------------------------------------------

 

01.03 - Szkoła Podstawowa Nr 76 Gdańsk

 

02.03 - Szkoła Podstawowa Banino

 

03.03 - Przedszkole Publiczne w Ornecie g. 9.00

 

07.03 - Biblioteka Publiczna Zdzieszowiece g. 8.30

 

07.03 - Biblioteka Publiczna Pawłowiczki g. 11.00

 

08.03 - Biblioteka Publiczna Psary g.9.00

 

08.03 - Biblioteka Publiczna Psary g. 11.00

 

09.03 - Biblioteka Publiczna Korzenna g. 9.30

 

09.03 - Biblioteka Publiczna Korzenna g. 11.30

 

10.03 - Biblioteka Publiczna Lichwin g. 8.30

 

10.03 - Biblioteka Publiczna Szczepanowice g. 10.00

 

13.03 - Biblioteka Publiczna Stary Sącz g. 9.30

 

13.03 - Biblioteka Publiczna Gołkowice g. 11.30

 

14.03 - Biblioteka Publiczna Moszczenica g. 9.00

 

14.03 - Biblioteka Publiczna Przysietnica g. 11.15

 

15.03 - Biblioteka Publiczna Korzenna f. Siedlce g. 9.00

 

15.03 - Biblioteka Publiczna Korzenna g. 11.00

 

16.03 - Biblioteka Publiczna Korzenna f. Koniuszowa g. 9.00

 

16.03 - Przedszkole Katolickie Nowy Sącz 11.30

 

17.03 - Biblioteka Publiczna Kamionka Wielka g. 9.00

 

17.03 - Biblioteka Publiczna Kamionka Górna 11.00

 

21.03 - Przedszkole przy WOSW Nr 2 Elbląg g. 10.00

 

23.03 - Przedszkole Małego Odkrywcy Kłecko g. 10.00

 

23.03 - Szkoła Podstawowa Granowo k. Poznania

 

24.03 - Targi Książki Dziecięcej Poznań

 

25.03 - Targi Książki Dziecięcej Poznań

 

26.03 - Targi Książki Dziecięcej Poznań

 

30.03 - Biblioteka Publiczna Pawłowiczki g.9.00

 

30.03 - Biblioteka Publiczna Długomiłowice g.11.00

 

31.03 - Szkoła Podstawowa Książ Wielkopolski g. 10.00

 

31.03 - Zespół Szkół Społecznych Jarocin

Noc z Andersenem

 

kwiecień --------------------------------------------------

 

03.04 - Przedszkole Nr 5 Płońsk

 

04.04 - Biblioteka Publiczna Zgierz g. 10.00

 

05.04 - Biblioteka Publiczna Rusiec g. 10.00

 

06.04 - Biblioteka Publiczna Zblewo

 

06.04 - Biblioteka publiczna Zblewo

 

06.04 - Biblioteka Publiczna Zblewo

 

10.04 - Szkoła Podstawowa Nr 23 Elbląg g.10.00

 

21.04 - Targi Książki Białystok

 

22.04 - Targi Książki Białystok

 

23.04 - Targi Książki Białystok

 

24.04 - Szkoła podstawowa Nr 16 Elbląg g. 9.50

 

26.04 - Gminny Ośrodek Kultury Kołaczkowo g. 9.00

 

26.04 - Gminny Ośrodek Kultury Kołaczkowo g. 10.30

 

27.04 - Zespół Szkół Specjalnych Uśnice g. 10.00

 

28.04 - Szkoła Podstawowa Nr 3 Nidzica

Przedstawienie "O królewnie piekarczyku i pieczeniu chleba"

 

Maj -----------------------------------------------------------

 

05.05 - Przedszkole Akademia Krasnoludków Elbląg g.9.30

 

08.05 - Biblioteka Publiczna w Liskowie

 

08.05 - Biblioteka Publiczna w Liskowie

 

09.05 - Biblioteka Publiczna Powidz g. 8.00

 

09.05 - Biblioteka Publiczna w Zagórowie g.10.30

 

10.05 - Szkoła Podstawowa Nr 1 Mosina

 

11.05 - Biblioteka Publiczna Grębocice f. Rzeczyca g. 9.10

 

11.05 - Biblioteka Publiczna Gaworzyce 11.30

 

12.05 - Biblioteka Publiczna Nasielsk

 

12.05 - Biblioteka Publiczna Nasielsk

 

12.05 - Biblioteka Publiczna Nasielsk

 

15.05 - Biblioteka Publiczna Przedbórz

 

16.05 - Biblioteka Publiczna Osjaków g. 8.15

 

16.05 - Biblioteka Publiczna Czarnożyły g. 10.00

 

17.05 - Biblioteka Publiczna Grajewo

 

18.05 - Targi Książki w Warszawie

 

19.05 - Targi Książki w Warszawie

 

20.05 - Targi Książki w Warszawie

 

21.05 - Targi Książki w Warszawie

 

Festiwal Literatury Słupsk

 

22.05 - Biblioteka Pedagogiczna Słupsk

 

22.05 - Biblioteka Pedagogiczna Słupsk

 

23.05 - Biblioteka Pedagogiczna Słupsk

 

23.05 - Biblioteka Pedagogiczna Słupsk

 

24.05 - Biblioteka Pedagogiczna Słupsk

 

24.05 - Biblioteka Pedagogiczna Słupsk

 

25,05 - Biblioteka Pedagogiczna Słupsk

 

25.05 - Biblioteka Pedagogiczna Słupsk

 

26.05 - Biblioteka Publiczna Grodków

 

26.05 - Biblioteka Publiczna Grodków

 

27.05 - Biblioteka Publiczna Grodków

 

29.05 - Szkoła Podstawowa Wabienice

 

29.05 - Biblioteka Publiczna Brzeg Dolny

 

30.05 - Biblioteka Publiczna Brójce g. 9.00

 

30.05 - Biblioteka Publiczna Trzciel g. 11.00

 

31.05 - Szkoła Podstawowa Radłów g. 10.00

 

Czerwiec ----------------------------------------

 

01.06 - Przedszkole Nr 29 Elbląg g. 10.00

 

02.06 - Biblioteka Publiczna Wilczkowo g. 8.30

 

02.06 - Biblioteka Publiczna Lubomono g. 11.00

 

03/04.06 - Biblioteka Publiczna Radomsko

 

05.06 - Biblioteka Publiczna Miastków Kościelny

 

05.06 - Biblioteka Publiczna Miastków Kościelny

 

06.06 - Biblioteka Publiczna Radzyń Podlaski g. 9.00

 

06.06 - Biblioteka Publiczna Stanin g. 13.15

 

07.06 - Szkoła Podstawowa Majdan Kozic Górnych g. 8.30

 

07.06 - Szkoła Podstawowa Bystrzejowice Pierwsze g. 10.00

 

08.06 - Biblioteka Publiczna Dębowa Kłoda g. 9.30

 

09.06 - Biblioteka Publiczna Skarżysko Kościelne g. 9.00

 

09.06 - ZPEW Skarżysko-Kamienna

Przedstwienie "O mądrej królewnie i smoku ze Złotej Góry"

 

12.06 - Zespół Szkół, ul. Szkolna 1, 43-436 Górki Wielkie g. 9.30

 

13.06 - Przedszkole Nr 7. ul. Gałczyńskiego 16, Ustroń  g. 8.45

 

13.06 - Szkoła Podstawowa Nr 3, Ustroń ul. Polańska 25, g. 11.30

 

14.06 - Przedszkole Nr 6 Ustroń, ul. Szeroka 7 g. 9.30

 

14.06 - Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Kreta 6, Ustroń, g. 11.00

 

19.06 - Biblioteka Publiczna Kamionka Wielka

 

19.06 - Biblioteka Publiczna Kamionka Wielka

 

20.06 - Bibliotwka Publiczna Kamionka Wielka

 

20.06 - Biblioteka Publiczna Kamionka Wielka

 

21.06 - Biblioteka Publiczna Brzeziny k. Kalisza

 

27.06 - 01.07 - Biblioteka Publiczna Korzenna

Warsztaty literackie

 

03.07 - 07.07 - Europejskie Centrum Kultury Światowid Elbląg

Warsztaty Literackie

 

wrzesień------------------------------------------------------------

 

2.09 - Kociewskie Targi Książki Starogard Gdański g. 10.00

 

9.09 - Polska Ludoteka Rodzinna we Włoszech g. 15.00

 

10.09 - Poska Ludoteka Rodzinna we Włoszech

 

19.09 - Szkoła Podstawowa Strzepcz g. 8.30

 

19.09 - Szkoła Podstawowa Zakrzewo g. 10.30

 

19.09 - Szkoła Podstawowa Niepoczołowice 12.30

 

21.09 - Biblioteka Publiczna Pasłęk g. 10.00

 .

22.09 - Przedszkole Akademia Krasnoludków Elbląg g. 10.00

 

25.09 - Szkoła Podstawowa Kijewo Królewskie g. 9.00

 

25.09 - Przedszkole Kijewo Królewskie g. 11.00

 

pażdziernik --------------------------------------------------

 

03.10 - Szkoła Podstawowa Nr 92 Gdańsk g. 9.50

 

10.10 - Biblioteka Publiczna Suwałki g. 9.30

 

10.10 - Biblioteka Publiczna Suwałki g. 11.15

 

11.10 - Biblioteka Publiczna Suwałki filia Raczki g. 9.00

 

11.10 - Biblioteka Publiczna Suwałki filia 11.30

 

12.10 - Biblioteka Publiczna Suchożebry g. 9.00

 

16.10 - Przedszkole "Muchomor" Elbląg g. 10.00

 

20.10 - Przedszkole Akademia Krasnoludków g. 12.00

 

23.10 - Biblioteka Publiczna Przygodzice

 

23.10 - Biblioteka Publiczna Przygodzice

 

23.10 - Biblioteka Publiczna Przygodzice

 

24.10 - Biblioteka Publiczna Doruchowg.10.00

 

24.10 - Biblioteka Publiczna Przygodzice g.12.00

 

25.10 - Szkoła Podstawowa Broszki

 

25.10 - Szkoła Podstawowa Stolec

 

26.10 - Targi Książki Kraków

 

27.10 - Targi Książki Kraków

 

28.10 - Targi Książki Kraków

 

29.10 - Targi Książki Kraków

 

31.10 - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 Elbląg g. 12.00

 

listopad -----------------------------------------------

 

6.11 - Biblioteka Publiczna Bojanowo

 

7.11 - Biblioteka Publiczna Mycielin g. 8.20

 

7.11 - Biblioteka Publiczna Ceków g. 10.10

 

8.11 - Biblioteka Publiczna Włocławek

 

10.11 - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 Elbląg

 

13.11 - Szkoła Podstawowa Rychłocice g. 9.00

 

13.11 - Zespół Szkół Waszkowskie g. 11.00

 

14.11 - Biblioteka Publiczna Łęki Szlacheckie g. 9.15 (Szkoła Podstawowa))

 

14.11 - Biblioteka Publiczna Łęki Szlacheckie g. 11.05 (Sz.P Trzepnica)

 

15.11 - Biblioteka Publiczna Wińsko g. 10.00

 

16.11 - Przedszkole Przyjaciele Kubusia Elbląg

 

17.11 - Przedszkole Przyjaciele Kubusia Elbląg

 

20.11 - Szkoła Podstawowa Nr 3 Żyrardow g. 9.50

 

21.11 - Szkoła Podstawowa Żarki

 

22.11 - Biblioteka Publiczna Sidzina

 

22.11 - Biblioteka Publiczna Bystra

 

23.11 - Biblioteka Publiczna Tyczyn

 

23.11 - Biblioteka Publiczna Lubenia

 

24.11 - Biblioteka Publiczna Korzenna

 

24.11 - Biblioteka Publiczna Korzenna g. 17.00

 

27.11 - Biblioteka Publiczna Bolków g. 9.15

 

27.11 - Biblioteka Publiczna Kaczorów g. 11.00

 

28.11 - Biblioteka Publiczna Długomiłowice g. 8.30

 

 

grudzień ----------------------------------------------------------

 

04.12 - Szkoła Podstawowa Nr 11 w Elblągu

 

5.12 - Biblioteka Publiczna Warszawa filia nr 12 g. 10.00

 

5.12 - Biblioteka Publiczna Warszawa filia nr 37 g. 12.00

 

6.12 - Biblioteka Publiczna Celestynów

 

6.12 - Biblioteka Publiczna Celestynów

 

7.12 - Biblioteka Publiczna w Gościęcinie g. 10.00

 

8.12 - Biblioteka Publiczna Strzelce Opolskie g. 10.00

 

14.12 - Zespół Szkół Katolickich w Elblągu

 

18.12 - Szkoła Podstawowa Nr 21 w Elblagu

 

   Zapraszam do współpracy!