Harmonogram spotkań 2016
Data: 2016-02-15

 

 

 

Styczeń 2016

14.01 - Biblioteka Publiczna Przemęt g. 9.00

14.01 - Biblioteka Publiczna Przemęt g. 11.30

14.01 - Biblioteka Publiczna Przemęt g. 17.30

15.01 - Szkołan Podstawowa Pecna g. 9.00

26.01 - Świetlica Wiejska Suchacz g. 15.00

28.01 - Biblioteka Publiczna Ryczywół g. 11.00

Luty 2016

23.02 - Biblioteka Publiczna Miedźno

25.02 - Szkoła Podstawowa Fanianowo

26.02 - Biblioteka Publiczna Dobre g. 10.00

29.02 - Przedszkole Nr 5 Elbląg g. 9.00

Marzec 2016

01.03 - Biblioteka Elbląska g. 17.00

03.03 - Biblioteka Publiczna Człuchów g.9.00

03.03 - Biblioteka Publiczna Człuchów g.11.00

03.03 - Biblioteka Publiczna Człuchów g.13.00

14.03 - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Elbląg g.11.00

16.03 - Przedszkole Nr 11 Elbląg

18.03 - Szkoła Podstawowa Olimpijczyk Gdańsk g. 10.00

30.03 - Szkoła Podstawowa Zbiersk

31.03 - Gminna biblioteka Publiczna Miękinia 8.15

31.03 - Gminna Biblioteka Publiczna Mrozów g. 9.45

Kwiecień 2016

01.04 - Sala Widowiskowa Twardogóra 10.00

01.04 - Sala Widowiskowa Twardogóra 18.00

Premiera sztuki O mądrej królewnie i smoku z Twardej Góry

04.04 - Biblioteka Publiczna Lubin g.10.00

04.04 - Biblioteka Publiczna Lubin g.12.00

05.04 - Biblioteka Publiczna Babice g. 9.00

05.04 - Biblioteka Publiczna Nędza g. 10.30

06.04 - Biblioteka Publiczna Piaseczno

06.04 - Biblioteka Publiczna Piaseczno

07.04 - Przedszkole Nr 11 Piaseczno g. 9.15

07.04 - Przedszkole Nr 7 Zalesie Górne g. 10.45

07.04 - Przedszkole Nr 8 Zalesie Dolne 12.30

08.04 - Biblioteka Publiczna Jastrowie g. 10.00

11.04 - Szkoła Podstawowa w Szymbarku g.10.00

12.04 - Biblioteka Publiczna Pszczółki g. 9.15

12.04 - Biblioteka Publiczna Pszczółki g. 11.00

13.04 - Biblioteka Publiczna Żukowo g. 9.00

13.04 - Biblioteka Publiczna Żukowo g.11.00

13.04 - Biblioteka Publiczna Żukowo g.13.00

14.04 - Biblioteka Publiczna Żukowo g.9.00

14.04 - Biblioteka Publiczna Żukowo g.11.00

14.04 - Biblioteka Publiczna Żukowo g.13.00

15.04 - Szkoła Podstawowa Nr 1 Gdańsk g.10.00

18.04 - Szkoła Podstawowa w Byczynie

19.04 - Biblioteka Publiczna Wtórek

19.04 - Biblioteka Publiczna Lamki

19.04 - Biblioteka Publiczna Topola Mała

20.04 - Biblioteka Publiczna Gołuchów

20.04 - Biblioteka Publiczna Gołuchów

21.04 - Przedszkole Mieleszyn g.10.00

22.04 - Szkoła Podstawowa Nr 76 Gdańsk

Festiwal Literatury w Puławach

25.04 - Biblioteka Publiczna Puławy

25.04 - Biblioteka Publiczna Puławy

26.04 - Biblioteka Publiczna Puławy

26.04 - Biblioteka Publiczna Puławy

27.04 - Biblioteka Publiczna Puławy

27.04 - Biblioteka Publiczna Puławy

28.04 - Szkoła Podstawowa Nr 7 Chełm

28.04 - Szkoła Podstawowa Nr 7 Chełm

29.04 - Biblioteka Publiczna filia w Krynce

29.04 - Biblioteka Publiczna filia w Dąbiu

Maj 2016

04.05 - Biblioteka Publiczna Jaświły

04.05 - Biblioteka Publiczna Dolistowo

05.05 - Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 Aleksandrów Kuj. g.11.00

06.05 - Szkoła Podstawowa Stary Dzierzgoń

08.05 - Biblioteka Publiczna Kampinos g.16.00

09.05 - Biblioteka Publiczna Miechów

10.05 - Biblioteka publiczna Lisia Góra

10.05 - Biblioteka Publiczna Lisia Góra

10.05 - Biblioteka Publiczna Lisia Góra

11.05 - Biblioteka Publiczna Lisia Góra

11.05 - Biblioteka Publiczna Lisia Góra

12.05 - Biblioteka Publiczna Tyczyn filia Hyżne g. 9.00

12.05 - Biblioteka Publiczna Tyczyn g. 11.00

13.05 - Biblioteka Publiczna Lubień g. 9.00

13.05 - Biblioteka Publiczna Lubień g. 11.00

Festiwal Literatury w Słupsku

16.05 - Biblioteka Publiczna Słupsk

16.05 - Biblioteka Publiczna Słupsk

16.05 - Biblioteka Publiczna Słupsk

17.05 - Biblioteka Publiczna Słupsk

17.05 - Biblioteka Publiczna Słupsk

17.05 - Biblioteka Publiczna Słupsk

18.05 - Biblioteka Publiczna Słupsk

18.05 - Biblioteka Publiczna Słupsk

18..05 - Biblioteka Publiczna Słupsk

19.05 - 22.05 - Targi Książki Warszawa

23.05 - Biblioteka Publiczna Nasielsk

23.05 - Biblioteka Publiczna Nasielsk

23.05 - Biblioteka Publiczna Nasielsk

24.05 - Bibnlioteka Publiczna Puck

25.05 - Szkoła Podstawowa Nr 60 Gdańsk

30.05 - Biblioteka Publiczna Bielany Wrocławskie g..13.00

31.05 - Biblioteka Publiczna Pustków Żurawski g. 10.00

Czerwiec 2016

01.06 - Biblioteka Publiczna Tyniec Mały g.10.00

02.06 - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie g. 8.55

02.06 - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie g. 10.55

Targi Dobrych Książek we Wrocławiu

03.06 - 05.06 - Targi Dobrych Książek Wrocław

06.06 - Biblioteka Publiczna Korzenna

06.06 - Biblioteka Publiczna Korzenna

07.06 - Biblioteka Publiczna Korzenna

07.06 - Biblioteka Publiczna Korzenna

09.06 - Biblioteka Publiczna Lubomino g. 11.00

10.06 - Zespół Kształcenia i Wychowania w Rozlazinie g.9.00

10.06 - Biblioteka Publiczna w Strzebielinie filia

13.06 - Przedszkole w Tyrowie g. 10.00

14.06 - Zespół Szkół w Borzechowie

15.06 - Biblioteka Publiczna Brzeźnik g.8.30

15.06 - Biblioteka Publiczna Ocice g.10.30

16.06 - Biblioteka Publiczna Kraśnik Dolny g.8.30

16.06 - Biblioteka Publiczna Żeliszów g. 10.30

24.06 - 26.06 - Targi Książki Szczecin

09.07 - Targi Książki Kościerzyna 10.00

27.08 - Otwarcie Księgarni BookBook Złocieniec

10.09 - Biblioteka Publiczna Warszawa g.14.00

15.09 - Biblioteka Publiczna Dziemiany g. 8.30

15.09 - Biblioteka Publiczna Kalisz 10.10

16.09 - Biblioteka Publiczna Jaksice g.9.30

18.09 - Biblioteka Publiczna Łuków - Ryżki 14.00

19.09 - Biblioteka Publiczna Wojcieszków g. 9.00

19.09 - Biblioteka Publiczna Krzywda g. 11.00

20.09 - Biblioteka Publiczna Kobiałki g. 9.00

20.09 - Biblioteka Publiczna Adamów g. 11.00

21.09 - Biblioteka Publiczna Mokobody g. 8.00

21.09 - Biblioteka Publiczna Mokobody g.9.45

28.09 - Przedszkole Kajtek Niechanowo g. 9.00

29.09 - Biblioteka Publiczna Zgierz g.10.00

Październik 2016

17.10 - Szkoła Podstawowa Nr 1 Gdańsk g. 10.00

18.10 - Biblioteka Publiczna Niestępowo g. 9.00

18.10 - Biblioteka Publiczna Żukowo g. 11.00

19.10 - Biblioteka Publiczna Sulęczyno g. 9.00

19.10 - Biblioteka Publiczna Sulęczyno g. 11.00

20.10 - Targi Książki Wojewódzka Biblioteka Olsztyn

21.10 - Biblioteka Publiczna Lubichowo g.10.00

24.10 - Przedszkole Integracyjne Łbiska 10.00

25.10 - Biblioteka Publiczna Koniecpol g. 8.30

25.10 - Biblioteka Publiczna Koniecpol g.10.00

26.10 - Szkoła Podstawowa Bibice g.9.00

26.10 - Szkoła Podstawowa Bibice g.12.00

27.10 - 30.10 - Targi Książki Kraków

Listopad 2016

02.11 - Szkoła Podstawowa Tczew g. 8.00

03.11 - Akademia Krasnoludków Elbląg g.10.00

04.11 - Przedszkole Bajka Szczytno g. 9.00

07.11 - Biblioteka Publiczna Rychtal g.8.00

07.11 - Zespół Szkół Nowa Wieś Kś. 10.00

07.11 - Biblioteka Publiczna Bralin g. 11.30

08.11 - Biblioteka Wojewódzka Opole

08.11 - Biblioteka Wojewódzka Opole

09.11 - Biblioteka Wojewódzka Opole

09.11 - Biblioteka Wojewódzka Opole

10.11 - Biblioteka Wojewódzka Opole

10.11 - Biblioteka Wojewódzka Opole

14.11 - Biblioteka Publiczna Radzanów g.9.00

15.11 - Biblioteka Publiczna Skarżysko Kościelne g. 9.00

15.11 - Biblioteka Publiczna Mirzec

16.11 - Biblioteka Publiczna Warka

16.11 - Biblioteka Publiczna Warka

18.11 - 25.11 - Szkoła Polska Paryż

29.11 - Szkoła Podstawowa w Złoczewie

30.11 - Biblioteka Publiczna Mietków g.9.00

30.11.- Biblioteka Publiczna Mietków g. 11.00

Grudzień 2016

01.12 - Przedszkole Integracyjne Skierniewice

02.12 - Biblioteka publiczna Mikołajki g.9.30

05.12 - Przedszkole Sztum

06.12 - Zespół Szkół Nr 1 Elbląg g.9.30

07.12 - Biblioteka Publiczna Czyżew g. 8.00

07.12 - Biblioteka Publiczna Wysokie Mazowieckie g. 10.45

07.12 - Biblioteka Publiczna Wysokie Mazowieckie g. 12.45

08.12 - Przedszkole Publiczne Wilga

09.12 - Szkoła Podstawowa Trzebucza g. 9.00

12.12 - Biblioteka Publiczna Płońsk

13.12 - Przedszkole Szczerców g. 9.30

14.12 - Biblioteka publiczna Zdzieszowice g.9.00

14.12 - Biblioteka Publiczna Zdzieszowice g.11.00

15.12 - Przedszkole Lubliniec

16.12 - Biblioteka Publiczna Mroczeń g. 9.30

17.12 - Biblioteka Publiczna Długołęka g. 15.00