Harmonogram spotkań 2015
Data: 2015-03-07

 

 

 

-Styczeń---------------------------------------------------

 22.01 - Biblioteka Publiczna Moszna g.11.00

 

22.01 - Biblioteka Publiczna w Mosznej g.13.00

 

23.01 - Biblioteka Publiczna Turawa g.10.00

 

-Luty---------------------------------------------------

 

12.02 - Biblioteka Publiczna Długołęka f. Dobroszów Oleśn. g.17.00

 

13.02 - Biblioteka Publiczna Twardogóra g. 9.00

 

13.02 - Biblioteka Publiczna Milicz f. Czatkowice g. 11.00

 

13.02 - Sala Widowiskowa Szkoła Podstawowa Nr 1 Twardogóra

 

Przedstawienie teatralne Włóczęga i baśnie g. 18.00

 

17.02 - Szkoła Podstawowa Nr 76 Warszawa g. 9.00

 

17.02 - Szkoła Podstawowa Nr 76 Warszawa g. 10.00

 

18.02 - Biblioteka Publiczna Konstancin-Jeziorna f. Skolimów g. 9.00

 

18.02 - Biblioteka Publiczna Konstancin-Jeziorna f. Słomczyn g. 11.00

 

-Marzec----------------------------------------------------------------------------------

 

 04.03 - Biblioteka Publiczna Młynary g. 9.00

 

04.03 - Biblioteka Publiczna Młynary g. 10.00

 

18.03 - Biblioteka Publiczna Zalewo f. Boreczno g.9.00

 

18.03 - Bliblioteka Publiczna Zalewo g. 11.00

 

26.03 - Przedszkole Pod Kasztanami Nowe Skalmierzyce g. 9.00

 

26.03 - Przedszkole Ociąż g. 13.00

 

27.03 - Biblioteka Publiczna Jarocin g. 10.00

 

27.03 - Biblioteka Publiczna Jarocin g. 20.00

            Noc z Andersenem

 

-Kwiecień----------------------------------------------------------

 

02.04 - Biblioteka Publiczna Działdowo g. 10.00

 

08.04 - Biblioteka Publiczna Wilamowice g. 12.00

 

09.04 - Biblioteka Publiczna Lipowa k.Żywca g. 10.00

 

10.04 - Biblioteka Publiczna Pawłowice g.9.00

 

10.04 - Biblioteka Publiczna Pszczyna g. 19.00

 

            Noc z Andersenem

 

15.04 - Biblioteka Publiczna Tyniec Mały g. 10.00

 

15.04 - Biblioteka Publiczna Kobierzyce Bielany Wrocławski g. 11.30

 

16.04 - Biblioteka Publiczna Kobierzyce g.9.00

 

17.04 - Biblioteka Publiczna Kobierzyce g. 9.00

 

17.04 - Biblioteka Publiczna Kobierzyce g. 19.00

 

            Noc z Andersenem

 

20.04 - Biblioteka Publiczna Dąbki g. 9.10

 

20.04 - Biblioteka Publiczna Darłowo g. 12.00

 

21.04 - Biblioteka Publiczna Postomino g. 9.00

 

21.04 - Biblioteka Publiczna Sławno g. 12.15

 

23.04 - Biblioteka Publiczna Piaseczno g. 9.30

 

23.04 - Biblioteka Publiczna Złotokłos g. 11.30

 

24.04 - Biblioteka Publiczna Opole Lubelskie g.9.00

 

24.04 - Biblioteka Publiczna Opole Lubelskie g.12.00

 


--Maj-------------------------------------------------------

 

04.05 - Biblioteka Publiczna Grodków g. 10.00 - 12.00

 

05.05 - Biblioteka Publiczna Dobrodzień g.  9.00

 

05.05 - Biblioteka Publiczna Wołczyn g.  12.00

 

06.05 - Biblioteka Publiczna Baszków g. 9.00

 

06.05 - Biblioteka Publiczna Baszków g. 11.00

 

07.05 - Biblioteka Publiczna Śrem g. 10.00

 

07.05 - Biblioteka Publiczna Śrem g. 12.00

 

08.05 - Biblioteka Publiczna Żnin g. 10.00

 

08.05 - Biblioteka Publiczna Gorzyce g. 12.00

 

11.05 - Biblioteka Publiczna Działdowo f.

 

11.05 - Biblioteka Publiczna Działdowo f.

 

11.05 - Biblioteka Publiczna Działdowo f.

 

12.05 - Biblioteka Publiczna Działdowo f.

 

12.05 - Biblioteka Publiczna Działdowo f.

 

13.05 - Biblioteka Publiczna Brenna

 

13.05 - Biblioteka Publiczna Brenna

 

14.05 - Biblioteka Publiczna Rybnik

 

14.05 - Biblioteka Publiczna Rybnik

 

16.05 - Targi Książki Warszawa

 

17.05 - Targi Książki Warszawa

 

18.05 - Biblioteka Publiczna Konstancin-Jeziorna

 

18.05 - Biblioteka Publiczna Konstancin-Jeziorna

 

20.05 - Wojewódzka Biblioteka Gdańsk

 

20.05 - Wojewódzka Biblioteka Gdańsk

 

21.05 - Biblioteka Publiczna Nowe Skalmierzyce

 

21.05 - Biblioteka publiczna Nowe Skalmierzyce

 

25.05 - Biblioteka Publiczna Lidzbark Warmiński g.9.00

 

25.05 - Biblioteka Publiczna w Ornecie g. 12.00

 

26.05 - Szkoła Podstawowa Nr 12 w Gdańsku

 

27.05 - Biblioteka Publiczna Grabowo g. 11.00

 

28.05 - Biblioteka Publiczna Kiwity g.9.00

 

28.05 - Biblioteka Publiczna Kraszewo g. 12.00

 

30.05 - Biblioteka Publiczna Zduny g. 18.00

 

           Baśniowe Noc w Bibliotece

 

31.05 - Biblioteka Publiczna Gołaszew g. 15.10

 

           Festyn z okazji Dnia Dziecka

 

 

-Czerwiec-----------------------------------------

 

01.06 - Biblioteka Publiczna Dęblin g. 9.30

 

03.06 - Biblioteka Publiczna Terespol g. 10.00

 

05.06 - Szkoła Podstawowa Miłomłyn

 

08.06 - Biblioteka Publiczna Czarna Dąbrówka

 

08.06 - Biblioteka Publiczna Czarna Dąbrówka

 

10.06 - Biblioteka Publiczna Szczerców g. 9.00

 

11.06 - Biblioteka Publiczna Piaseczno

 

11.06 - Biblioteka Publiczna Głosków

 

12.06 - Biblioteka Publiczna Płock

 

            Piknik Literacki z Wiolettą Piasecką

  

15.06 - Szkoła Podstawowa Rydułtowy 9.00

 

16.06 - Biblioteka Publiczna Turawa f. w Zawadzie

 

16.06 - Biblioteka Publiczna Turawa f. w Ligocie

 

17.06 - Biblioteka Publiczna Turawa f. Osowcu

 

18.06 - Biblioteka Publiczna Zdzieszowice f. w Żyrowej

 

18.06 - Biblioteka Publiczna Gogolin g. 9.00

 

19.06 - Biblioteka Publiczna Komprachcice f. w Domecku

 

19.06 - Biblioteka Publiczna w Rudnikach

 

22.06 - Szkoła Podstawowa Pomieczyńska Huta

 

24.06 - Centrum Spotkań Europejskich Światowid Rogajny

 

 

--Lipiec--------------------------------------------------------------------------

 

06.07 - Centrum Spotkań Europejskich Światowid Elbląg g.8.00

 

08.07 - Biblioteka Publiczna Łabiszyn g. 14.00

 

11.07 - Targi Książki Kościerzyna g.10.00

 

 

--Sierpień-------------------------------------------------

 

19.08 - Biblioteka Publiczna Korzenna k. Nowego Sącza g. 10.00

 

20.08 - Biblioteka Publiczna Ostrów Wielkopolski

 

20.08 - Biblioteka Publiczna Ostrów Wielkopolski

 

--Wrzesień-------------------------------------------------

 

12.09 - Targi Książki Starogard Gdański g. 10.00

 

23.09 - Biblioteka Publiczna Skomlin g. 9.30

 

23.09 - Biblioteka Publiczna Pątnów g. 11.00

 

24.09 - CSE "Światowid" Elbląg g.10.15

 

28.09 - Biblioteka Publiczna Przechlewo g. 9.30

 

28.09 - Biblioteka Publiczna Przechlewo g. 12.30

 

29.09 - Biblioteka publiczna Kościerzyna g.10.15

 

-Październik--------------------------------------------

 

01.10 - Biblioteka Publiczna Zgierz.10.00

 

02.10 - Biblioteka Publiczna Złotokłos  g.9.30

 

02.10 - Biblioteka Publiczna Głosków g. 11.00

 

05.10 - Szkoła Podstawowa Miłoradz g. 9.00

 

06.10 - Biblioteka Publiczna Żukowo f. Banino g.9.00

 

06.10 - Biblioteka Publiczna Żukowo f. Niestępowo g. 11.00

 

07.10 - Biblioteka Publiczna Żukowo f. Glincz g.9.00

 

07.10 - Biblioteka Publiczna Żukowo f. Leźno g. 11.00

 

16.10 - Biblioteka Publiczna Pruszcz Gdański g. 10.00

 

16.10 - Biblioteka Publiczna Pruszcz Gdański g. 12.00

 

19.10 - Biblioteka Publiczna Kruszyn g. 10.00

 

19.10 - Biblioteka Garnizonowa Brzeg g. 17.00

 

21.10 - Biblioteka Publiczna Korzenna

 

21.10 - Biblioteka Publiczna Korzenna

 

22.10 - Biblioteka Publiczna Korzenna

 

22.10 - Biblioteka Publiczna Korzenna

 

23.10 - Zespół Szkół w Wierzchowinach g. 9.30

 

26.10 - Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna Słupsk

 

26.10 - Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna Słupsk

 

26.10 - Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna Słupsk

 

27.10 - Biblioteka Publiczna Borek Wielkopolski

 

28.10 - Biblioteka Publiczna Budzyń

 

28.10 - Biblioteka Publiczna Budzyń

 

29.10 - Przedszkole Szczytniki g. 9.30

 

29.10 - Szkoła podstawowa Szczytniki g. 11.00

 

 

--Listopad--------------------------------------

 

03.11 - Biblioteka Publiczna Głogówek g. 9.00

 

03.11 - Biblioteka Prószków k. Opola g. 13.00

 

04.11 - Biblioteka Publiczna Lubawka

 

05.11 - Biblioteka Publiczna Wałbrzych  g. 9.00

 

05.11 - Biblioteka Publiczna Wałbrzych g. 12.00

 

06.11 - Biblioteka Publiczna Raciborowice 10.00

 

06.11 - Biblioteka Publiczna Szczytnica 8.00

 

09.11 - Szkoła Podstawowa Nr 25 Elbląg 9.30

 

10.11 - Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot 10.00

 

12.11 - SOSW Nr 2 Elbląg g. 14.00

 

13.11 - Szkoła Podstawowa Nr 12 Elbląg

 

17.11 - Przedszkole Nr 8 w Elblągu

 

18.11 - Szkoła Podstawowa Sokrates Gdańsk g. 9.00

 

18.11 - Szkoła Podstawowa Sokrates Gdańsk g. 11.00

 

21.11 - Polska Sobotnia Szkoła Społeczna Fredrikstad Norwegia

 

21.11 - Festiwal Polskich Filmów Fredrikstad Norwegia

 

30.11 - Przedszkole Terespol

 

30.11 - Przedszkole Terespol

 

30.11 - Szkoła Podstawowa Terespol

 

--Grudzień-----------------------------------------------------

 

02.12 - Biblioteka Publiczna Kaliska

 

02.12 - Biblioteka Publiczna Zblewo

 

04.12 - Stowarzyszenie na Rzecz Hospicjum Elbląg g. 17.00

 

08.12 - Szkoła Podstawowa Gościszka g. 10.00

 

09.12 - biblioteka Publiczna Somonino g. 10.00

 

09.12 - Biblioteka Publiczna Somonino g. 12.00

 

11.12 - Biblioteka Publiczna Stare Pole g. 10.00