2007
2006
2005
Zagraniczne
Data: 2013-05-23

Drugie spotkanie tego dnia również odbyło się w Bibliotece Publicznej w Gostyninie. Całe spotkanie upłynęło w przemiłej atmosferze, a na koniec dostałam sześć cudownych bukietów róż. 

Data: 2013-05-22

Przyjeżdżając do filii nr 7 Biblioteki Publicznej w Jeleniej Górze przy ul. Noskowskiego 6 byłam nieco zdziwiona, że GPS zaprowadził mnie pod 10-piętrowy blok.Okazało się, że właśnie w tym bloku na I piętrze mieści się biblioteka. Z przemiłymi paniami bibliotekarkami i jednym panem bibliotekarzem przemaszerowałam dumnie w stroju wróżki do pobliskiego przedszkola, które również mieściło się w... 10-piętrowym bloku, tyle, że na parterze :). Zatem twierdzę, że każdy budynek jest dobry, żeby tylko nie likwidowano bibliotek. Jak się chce, to można!!! Dzieci z przedszkola były bardzo grzeczne i cało spotkanie przebiegło w wesołej atmosferze, co zresztą widać na zdjęciach.

Data: 2013-05-22

Spotkanie autorskie w Bibliotece Publicznej w Lwówku Śląskiem odbyło się w magicznej scenerii. Mimo tak licznie przybyłych czytelników, panowała zupełna cisza, gdy opowiadałam historię życia duńskiego pisarza z Odense. Potem ja zrewanżowałam się cierpliwością i bardzo długo odpowiadałam na pytania. Bardzo lubię takie spotkania, ale chyba większość pisarzy. Dzieci znały prawie wszystkie moje książki i zadawane pytania w większości ich właśnie dotyczyły.

Data: 2013-05-21

Spotkanie autorskie przygotowane przez Bibliotekę Publiczną w Pławnej odbyło się w Szkole Podstawowej. Rozpoczęło się od bajkowych zagadek, a skończyło na wywiadzie z pisarzem. Nie zabrakło ma się rozumieć skeczy kukiełkowych.

Data: 2013-05-21

Z przemiłą panią z Biblioteki w Pławnej udaliśmy się do Pasiecznika. Mali czytelnicy czekali na nas w przedszkolu. A tam same niespodziankii. Przepiekne dekoracje, przepyszne jedzonko i kawka i pychotka ciacho z pomarańczową galaretką. Tyle, że podczas spotkania trzeba było aż czterokrotnie przestawiać mój samochód, bo ciągle coś nie pasowało panu właścicielowi... całkowicie pustego parkingu. Dobrze, że panie były tak miłe, że nawet nie zaprzątały mi tym głowy, tylko same przestawiały :)

strony1  ..  5  6  7  8  9  10  11  12  13  ..  140