2007
2006
2005
Zagraniczne
Data: 2013-06-01

Spotkanie plenerowe z Czytelnikami jest zawsze dla mnie wyzwaniem. Nigdy nie wiadomo ile przyjdzie osób, czy będzie ładna pogoda i wiele wiele innych. Tymczasem na spotkanie w Kościerzynie, na którym byłam gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej przyszło tyle osób, że w najśmielszych marzeniach się nie spodziewałam. W dodaku dzieci były przebrane w baśniowe stroje. Przy naszym stoisku odbywały się konkursy i w końcu zabrakło nam nagród i nie pozostało nam nic innego, jak zaprosić wszystkich na zbliżające się targi książki w Kościerzynie COSTERINA 2013.

Na zdjęciu z moją czytelniczką Sarą. jaka szkoda, że z całej imprezy zachowało mi się tylko jedno zdjęcie.

Data: 2013-05-29

Spotkanie plenerowe zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną w Ełku odbyło się na terenie prześlicznego Centrum Ekologicznego przy ul. Parkowej. Były konkursy, zgadywanki, zabawy ruchowe, a na zakończenie imprezy ognisko z kiełbaskami.

Data: 2013-05-24

Spotkanie autorskie w Bibliotece Publicznej w Przesmykach upłynęło w zasadzie na udzielaniu odpowiedzi na zadawane mi przez czytelników pytania. Dzieci są bardzo ciekawe, co dzieje się w moim życiu prywatnym :) oraz nad jaką książką teraz pracuję :), ile mam lat :(, ile napisałam książek i wielu innych. Nie zabrakło też pytań z mojej strony, czyli zagadek baśniowych, konursów i teatrzyku.

Data: 2013-05-24

To było wspaniałe spotkanie, ale zaczęło się śmieszną przygodą. Zaprosiła mnie Biblioteka Publiczna w Mordach, gdzie byłam już wiele razy. Zapisałam sobie, że pierwsze spotkanie mam w Przesmykach, a drugie w Mordach. Ponieważ spotkanie w Przesmykach nieco się przedłużyło, wszystko potem musiało dziać się w super przyśpieszonym tempie. Wsiadłam do samochodu w sukni wróżki i natychmiast ruszyłam do Mord. Z daleka widziałam nadciągających uczniów i to całą masę.

Data: 2013-05-23

Spotkanie autorskie w Bibliotece Publicznej w Gostyninie odbyło się w przecudnej scenerii. Właśnie była tam wystawa malarstwa. Uwielbiam obrazy. W pokoju, w którym powstają moje książki jest mnóstwo obrazów. W większości są to kwiaty malowane szpachelką przez panią Jolantę Kowalik. Kocham po prostu jej malarstwo.

strony1  ..  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ..  140