Na zaproszenie bibliotek, szkół, przedszkoli, domów dziecka, księgarń i innych instytucji od listopada 2003 roku odbyłam około tysiąca spotkań autorskich. Spotkania z Czytelnikami są dla mnie niewyczerpanym źródłem radości. Na spotkaniach autorskich zawsze jestem w barwnym stroju wróżki. Reakcje dzieci na mój „służbowy mundur bojowy” są różne od zachwytów „Och, jaka pani jest śliczna”, poprzez zawód „Ale dlaczego nie w stroju baba-jagi?”, po wielkie niedowierzanie „Jak to? Przecież pisarz nie może być wróżką! Pisarze od dawna nie żyją”
2007
2006
2005
Zagraniczne
Data: 2013-06-11

Przewmiłe dwa spotkania w Szkole Podstawowej Nr 12 w Elblągu przypomniały mi jak czas szybko leci. W ubiegłym roku również o tej porze byłam tutaj na spotkaniu. Cieszę się, że w moi8m rodzinnym mieście mam tak wiernych Czytelników.

Data: 2013-06-05

Spotkanie autorskie zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną w Markusach liczyło ponad 200 Czytelników. Przybyły też władze gminy i rodzice moich małych Czytelników. Jestem dumna z siebie, że udało mi się ujarzmić tak liczną publiczość. Pomogły mi w tym: czarodziejska różdżka oczywiście, magiczne kukiełki, baśniowe opowieści i liczne konkursiki, które dzieciom serwowałam.

Data: 2013-06-04

Spotkanie autorskie w Bibliotece Publicznej w Mamliczu było niezwykłe. Mianowicie Biblioteka Publiczna sprawiła mi... niespodziankę urodzinową. Obejrzała kilka insenizacji moich baśni. Utalentowana grupa młodzieży pod kierunkiem pani Marii Kolińskiej przygotowała program wokalny. Był też słodki poczęstunek. Przez całą uroczystość chciało mi się płakać ze wzruszenia i chyba troszkę się popłakałam. Biblioteka w Barcinie i podległe jej filie m.in. Mamlicz to moi Przyjaciele. Od 8 lat co roku pasuję uczniów na Czytelników. Czuję się zaszczycona!

Data: 2013-06-03

Na spotkaniu autorskim w Bibliotece Publicznej w Dobrem spotkałam się z bardzo miłym przyjęciem ze strony gości i organizatorów. Odpowiedziałam na przeróżne pytania i rozdałam mnóstwo autografów.

Data: 2013-06-01

Spotkanie plenerowe z Czytelnikami jest zawsze dla mnie wyzwaniem. Nigdy nie wiadomo ile przyjdzie osób, czy będzie ładna pogoda i wiele wiele innych. Tymczasem na spotkanie w Kościerzynie, na którym byłam gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej przyszło tyle osób, że w najśmielszych marzeniach się nie spodziewałam. W dodaku dzieci były przebrane w baśniowe stroje. Przy naszym stoisku odbywały się konkursy i w końcu zabrakło nam nagród i nie pozostało nam nic innego, jak zaprosić wszystkich na zbliżające się targi książki w Kościerzynie COSTERINA 2013.

Na zdjęciu z moją czytelniczką Sarą. jaka szkoda, że z całej imprezy zachowało mi się tylko jedno zdjęcie.

strony1  2  3  4  5  6  7  8  9  ..  138