2007
2006
2005
Zagraniczne
Data: 2013-07-19

Jak co roku tak i w tym wzięłam udział w Targach Książki w Kościerzynie Costerina 2013. Ileż przyjemnych słów można usłyszeć od Czytelników podczas Targów Książki. W tegorocznej imprezie miałam aż dwoje pomocników. Przemiłą asystentkę - moją mamusię i mojego kochanego męża. Czytelnicy jak co roku nie zawiedli. Udzieliłam też kilku wywiadów.    

Data: 2013-07-11

Spotkanie autorskie zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną w Stegnie okazało się przemiłym wakacyjnym spotkaniem z młodzieżą, która spędzała noc w bibliotece. Był i teatrzyk kukiełkowy i baśniowa opowieść, ale przede wszystkim mnóstwo, mnóstwo pytań dotyczących mnie, mojej pracy i książek.Na koniec otrzymałam cudowny bukiet z polnych kwiatów. Prześlicznie pachniały!

Data: 2013-07-05

Dziennik Elbląski zorganizował w tym roku Letnią Redakcję. rzeczywiście czuło sie powiewy lata, gdyż jej siedziba była na świeżym powietrzu w portowej części naszego miasta. Miałam zaszczyt być pierwszym gościem. Czytałam dzieciom Krówkę Modnisię, dzieci rysowały ilustracje do moich baśni bezpośrednio na chodniku. Puszczały również 'zaczarowane bąbelki" czyli gigantyczne bańki mydlane. Niektóre czytelniczki i czytelnicy przewyższali mnie wzrostem. Jak ten czas szybko leci!

Data: 2013-07-01

Spotkanie autorskie w Bibliotece Publicznej w Lewkowie troszkę się przeciągnęło z uwagi na to, że... dzieci nie chciały wyjść z biblioteki! Samo spotkanie trwało troszkę ponad godzinę, ale milusińscy zgodnie oznajmili, że jest tu tak miło i przyjemnie, że chętnie zostaną nieco dłużej. Otrzymały więc kartki, farby, kredki i zabrały się do malowania ilustracji do moich baśni. Stoły troszkę ucierpiały, ale zabawa była na 102!

Data: 2013-06-30

Pierwszy raz w Gorzycach Wielkich odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną. Było dla mnie zaszczytem, że mogłam uczestniczyć w inauguracji. Przy zaangażowaniu całej społeczności i służb gminy odbyła się wspaniała barwna impreza, która, mam nadzieję, wpisze się na stałe w harmonogram i w serca mieszkańców Gorzyc Wielkich. Paniom gospodyniom należą się brawa za przeyszne jedzonko i ciasta, które były za darmo dla uczestników pikniku.

strony1  2  3  4  5  6  7  8  9  ..  139