2007
2006
2005
Zagraniczne
Data: 2013-09-26

Drugie spotkanie tego dnia odbyło się również w Bibliotece Publicznej w Człuchowie, ale przyszły na nie zerówkowicze z prywatnego przedszkola. Bardzo miło mi było spotkać panią, która przeczytała wszystkie moje książki po kilka razy i była już trzeci raz na moim spotkaniu autorskim. Dzięki tylu miłym słowom, wiem, że warto dalej pisać. Takie spotkanie i tyle pięknych słów o książkach na długo zapadają w serce.

Data: 2013-08-24

W słoneczne sierpniowe popołudnie odbył się Piknik rodzinny z książkami Wioletty Piaseckiej pod hasłem "W poszukiwaniu szczęścia". Piknik zorganizowała Książnica Płocka. Co to była za przepyszna zabawa!!!

Data: 2013-07-19

Jak co roku tak i w tym wzięłam udział w Targach Książki w Kościerzynie Costerina 2013. Ileż przyjemnych słów można usłyszeć od Czytelników podczas Targów Książki. W tegorocznej imprezie miałam aż dwoje pomocników. Przemiłą asystentkę - moją mamusię i mojego kochanego męża. Czytelnicy jak co roku nie zawiedli. Udzieliłam też kilku wywiadów.    

Data: 2013-07-11

Spotkanie autorskie zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną w Stegnie okazało się przemiłym wakacyjnym spotkaniem z młodzieżą, która spędzała noc w bibliotece. Był i teatrzyk kukiełkowy i baśniowa opowieść, ale przede wszystkim mnóstwo, mnóstwo pytań dotyczących mnie, mojej pracy i książek.Na koniec otrzymałam cudowny bukiet z polnych kwiatów. Prześlicznie pachniały!

Data: 2013-07-05

Dziennik Elbląski zorganizował w tym roku Letnią Redakcję. rzeczywiście czuło sie powiewy lata, gdyż jej siedziba była na świeżym powietrzu w portowej części naszego miasta. Miałam zaszczyt być pierwszym gościem. Czytałam dzieciom Krówkę Modnisię, dzieci rysowały ilustracje do moich baśni bezpośrednio na chodniku. Puszczały również 'zaczarowane bąbelki" czyli gigantyczne bańki mydlane. Niektóre czytelniczki i czytelnicy przewyższali mnie wzrostem. Jak ten czas szybko leci!

strony1  2  3  4  5  6  7  8  9  ..  140