Data: 2017-01-18

Pisanie książek i spotkania z Czytelnikami to moja największa pasja. Ksiązki powstają w zaciszu domowym, natomiast spotkania to żywioł. Dzieci mają fantastyczne pomysły i mnóstwo pytań Ale ja również nie przestałam być dzieckiem, zatem staram się sprostać dziecięcym oczekiwaniom. 

 

Na spotkaniach na pewno nie zabraknie: ciekawych opowieści, zagadek bajkowych, kabareciku pluszakowego, zagadek piłkarskich, a w tym roku - a to rok szczególny - opowieści patriotycznych o Ignasiu czyli Ignacym Janie Paderewskim oraz o Faustynce Morzyckiej małej patriotyce, ktora uczyła dzieci czytać i pisać, gdy nasz kraj był poz zaborami.

 

                            Zapraszam do współpracy!


Poniżej znajduje się harmonogram spotkan autorskich na 2018r.

Data: 2017-01-01

Spotkania autorskie są moją pasją! Na spotkaniu opowiadam dzieciom którąś z moich baśni i robię zagadki bajkowe. Do mojego scenariusza przedstawiam teatrzyk kukiełkowy. Ostatnio na spotkaniach dużym powodzeniem cieszą się zagadki piłkarskie. A hitem okazał się kabarecik pluszakowy, w którym uczestniczą dzieci. Jest też wiele innych niespodzianek i oczywiście odpowiadam na wszystkie pytania czytelników. Zapraszam do współpracy!

Poniżej znajduje się harmonogram spotkań na 2017 rok

Data: 2014-08-24

Bajkowe zakończenie wakacji w Bibliotece Publicznej w Łabiszynie. Ależ się działo! Mimo niesprzyjającej aury zjawiło się mnóstwo osób. Na dzieci czekała masa atrakcji i niespodzianek. Zabawy, konkursy z nagrodami. gdy przedstawiałam teatrzyk kukiełkowy, to była cisza jak makiem zasiał. He he nie na darmo uczyłam się w domu zmieniać głosy. Wrażenie było piorunujące!!! Na zakończenie dzieci otrzymały prezent ufundowany przez Bibliotekę Publiczną w Łabiszynie - Małą Cyganeczkę moją nową prześliczną książeczkę z autografem oczywiście :).

Data: 2014-08-07

W dniu 7 sierpnia miałam przyjemność uczestniczyć w letniej imprezie plenerowej organizowanej przez Książnicę Płocką. Impreza pod tytułem "Piknik Literacki z Wiolettą Piasecką" udała się znakomicie. Pogoda również dopisała. Odwiedził nas podczas naszej zabawy pan Prezydent Płocka. A co myśmy robili? Zgadywanki bajkowe, konkursy literackie, czytanie vaśni, malowanie twarzy, gry sportowe, tańce i śpiewy. Było wspaniale!!!

Data: 2014-02-26

Dziś w Przedszkolu "Mały Geniusz" w Elblągu uroczyście rozpoczęto przygodę z akcją "Cała Polska Czyta Dzieciom". Z tej okazji przeczytałam najmłodszym Czytelnikom bajkę "O królewnie, Piekarczyku i pieczeniu chcleba". Po bajce zrobiłam też mały pokaz kukiełkowy i oczywiście nie zabrakło basniowych zgadywanek. Każdy otrzymał książeczkę z autografem, a ja dostałam prześliczne kwiatki.

strony1  2  3  4  5  6  7  8  ..  141