Na zaproszenie bibliotek, szkół, przedszkoli, domów dziecka, księgarń i innych instytucji od listopada 2003 roku odbyłam około tysiąca spotkań autorskich. Spotkania z Czytelnikami są dla mnie niewyczerpanym źródłem radości. Na spotkaniach autorskich zawsze jestem w barwnym stroju wróżki. Reakcje dzieci na mój „służbowy mundur bojowy” są różne od zachwytów „Och, jaka pani jest śliczna”, poprzez zawód „Ale dlaczego nie w stroju baba-jagi?”, po wielkie niedowierzanie „Jak to? Przecież pisarz nie może być wróżką! Pisarze od dawna nie żyją”
2007
2006
2005
Zagraniczne
Data: 2013-09-26

Spotkanie autorskie w Bibliotece Publicznej odbyło się w sali, w której znajdowało się mnóstwo prześlicznych obrazów z motywami kwiatów. Około 120 zerówkowiczów wzięło udział w wróżkowych opowieściach. Dzięci chętnie brały udział w przygotowanych przeze mnie konkursach i zgadywankach.

Data: 2013-09-26

Drugie spotkanie tego dnia odbyło się również w Bibliotece Publicznej w Człuchowie, ale przyszły na nie zerówkowicze z prywatnego przedszkola. Bardzo miło mi było spotkać panią, która przeczytała wszystkie moje książki po kilka razy i była już trzeci raz na moim spotkaniu autorskim. Dzięki tylu miłym słowom, wiem, że warto dalej pisać. Takie spotkanie i tyle pięknych słów o książkach na długo zapadają w serce.

Data: 2013-08-24

W słoneczne sierpniowe popołudnie odbył się Piknik rodzinny z książkami Wioletty Piaseckiej pod hasłem "W poszukiwaniu szczęścia". Piknik zorganizowała Książnica Płocka. Co to była za przepyszna zabawa!!!

Data: 2013-07-19

Jak co roku tak i w tym wzięłam udział w Targach Książki w Kościerzynie Costerina 2013. Ileż przyjemnych słów można usłyszeć od Czytelników podczas Targów Książki. W tegorocznej imprezie miałam aż dwoje pomocników. Przemiłą asystentkę - moją mamusię i mojego kochanego męża. Czytelnicy jak co roku nie zawiedli. Udzieliłam też kilku wywiadów.    

Data: 2013-07-11

Spotkanie autorskie zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną w Stegnie okazało się przemiłym wakacyjnym spotkaniem z młodzieżą, która spędzała noc w bibliotece. Był i teatrzyk kukiełkowy i baśniowa opowieść, ale przede wszystkim mnóstwo, mnóstwo pytań dotyczących mnie, mojej pracy i książek.Na koniec otrzymałam cudowny bukiet z polnych kwiatów. Prześlicznie pachniały!

strony1  2  3  4  5  6  7  ..  138