2007
2006
2005
Zagraniczne
Data: 2014-08-24

Bajkowe zakończenie wakacji w Bibliotece Publicznej w Łabiszynie. Ależ się działo! Mimo niesprzyjającej aury zjawiło się mnóstwo osób. Na dzieci czekała masa atrakcji i niespodzianek. Zabawy, konkursy z nagrodami. gdy przedstawiałam teatrzyk kukiełkowy, to była cisza jak makiem zasiał. He he nie na darmo uczyłam się w domu zmieniać głosy. Wrażenie było piorunujące!!! Na zakończenie dzieci otrzymały prezent ufundowany przez Bibliotekę Publiczną w Łabiszynie - Małą Cyganeczkę moją nową prześliczną książeczkę z autografem oczywiście :).

Data: 2014-08-07

W dniu 7 sierpnia miałam przyjemność uczestniczyć w letniej imprezie plenerowej organizowanej przez Książnicę Płocką. Impreza pod tytułem "Piknik Literacki z Wiolettą Piasecką" udała się znakomicie. Pogoda również dopisała. Odwiedził nas podczas naszej zabawy pan Prezydent Płocka. A co myśmy robili? Zgadywanki bajkowe, konkursy literackie, czytanie vaśni, malowanie twarzy, gry sportowe, tańce i śpiewy. Było wspaniale!!!

Data: 2014-02-26

Dziś w Przedszkolu "Mały Geniusz" w Elblągu uroczyście rozpoczęto przygodę z akcją "Cała Polska Czyta Dzieciom". Z tej okazji przeczytałam najmłodszym Czytelnikom bajkę "O królewnie, Piekarczyku i pieczeniu chcleba". Po bajce zrobiłam też mały pokaz kukiełkowy i oczywiście nie zabrakło basniowych zgadywanek. Każdy otrzymał książeczkę z autografem, a ja dostałam prześliczne kwiatki.

Data: 2014-01-24

Spotkanie autorskie w Bibliotece Publicznej w Twardogórze było bardzo wesołe. Mimo wczesnej pory, dzieci tryskały energią. Wszystkie chciały brać udział w konkursach i zgadywankach. Zadawały mnóstwo pytań i bardzo grzecznie słuchały mojej opowieści o Faustynce Morzyckiej bohaterce książki Zasłużyć na fiołki. Biblioteka nagrała i zamieściła na facebooku filmik ze mną w roli głównej, jak zabawiam dzieci wykonaniem Krówki Modnisi. Sama się uśmiałam. Zapraszam do obejrzenia.

Data: 2014-01-24

To był jeden z tych dni, które pamięta się do końca życia. Amatorski Teatr Rodziców przy Szkołe Noblistów Polskich w Twardogórze wystawił sztukę teatralną "Francuskie dyrdymały i sztuka pieczenia chleba". Wszystko było znakomite, aktorzy, stroje, rekwizyty, muzyka, scenografia, po prostu zapierało dech w piersiach. Na Sali Widowiskowej było kilkaset osób dorosłych i dzieci. Ponieważ nie wszyscy chętni się pomieścili przedstawienie będzie wystawiane po raz kolejny 18 lutego, a także weźmie udział w przeglądzie sztuk teatralnych w Oleśnicy. Zdaję sobie sprawę ile zaangażowania, pracy, czasu i środków finansowych wymagało to przedsięwzięcie. bardzo się cieszę, że mogłam obejrzeć to na żywo. Cieszę się również, że byłam tam z moją Mamą. Do dziś sobie to wspominamy.

strony1  2  3  4  5  6  7  ..  140