Zapraszam do skorzystania z gotowych scenariuszy lekcyjnych do baśni Wioletty Piaseckiej. Scenariusze zostały opracowane podczas licznych warsztatów metodycznych na terenie całego kraju.

Dla miłośników teatru również mam niespodziankę. Poniżej znajdują się scenariusze teatralne mojego autorstwa przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Można z nich dowolnie korzystać. Wszystkie doczekały się wystawienia przez aktorów, młodzież. kółka teatralne.

Sztuka „Francuskie dyrdymały i sztuka pieczenia chleba” miała swoją premierę podczas zakończenia Jarmarku Świętego Dominika w Gdańsku. Zajęła również I miejsce podczas przeglądu sztuk teatralnych Fart, jak również została wyemitowana przez Polskie Radio Lublin.

Życzę miłej zabawy!

Szanowni Państwo, poniższe scenariusze teatralne udostępniam do Waszej dyspozycji. Grajcie, bawcie się, w końcu piszę je dla Was. Proszę jednak o zamieszczenie mojego imienia i nazwiska w każdych mediach, w których będzie mowa o Waszym występie. Można mi również przesłać kilka zdjęć z przedstawienia, ponieważ chcę się cieszyć razem z Wami.

                                                                                                     Wioletta Piasecka

 

"O mądrej królewnie i smoku ze Złotej Góry"

Jasełka "Tamtej nocy w Betlejem"

"O królewnie, piekarczyku i pieczeniu chleba"

"Włóczęga i baśnie"

strony1  2