Zapraszam do skorzystania z gotowych scenariuszy lekcyjnych do baśni Wioletty Piaseckiej. Scenariusze zostały opracowane podczas licznych warsztatów metodycznych na terenie całego kraju.

Dla miłośników teatru również mam niespodziankę. Poniżej znajdują się scenariusze teatralne mojego autorstwa przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Można z nich dowolnie korzystać. Wszystkie doczekały się wystawienia przez aktorów, młodzież. kółka teatralne.

Sztuka „Francuskie dyrdymały i sztuka pieczenia chleba” miała swoją premierę podczas zakończenia Jarmarku Świętego Dominika w Gdańsku. Zajęła również I miejsce podczas przeglądu sztuk teatralnych Fart, jak również została wyemitowana przez Polskie Radio Lublin.

Życzę miłej zabawy!

Szanowni Państwo,

Oświadczam, że wszystkie scenariusze teatralne, które tworzę z wielką pasją, zamieszczone na www.wiolettapiasecka.pl udostępniam bezpłatnie. Proszę jednak o zamieszczenie mojego imienia i nazwiska przy każdej notce prasowej, jak również mediach społecznościowych i innych. Można również przesłać mi kilka zdjęć z przedstawień.

Miłej zabawy Wioletta Piasecka

Jasełka "Tamtej nocy w Betlejem"

O królewnie, piekarczyku i pieczeniu chleba.

Włóczęga i baśnie

W poszukiwaniu szczęścia. (Na podstawie biografii H.Ch. Andersena)

strony1