Od wielu lat piszę książki, ale długo nie miałam śmiałości pokazać ich komukolwiek. Znała je tylko moja mama i mój synek, który dziś jest o głowę wyższy ode mnie. Pierwszego wydawcę znalazłam wertując książkę telefoniczną, drugiego przez Internet, trzeciego polecił mi ktoś znajomy. Efekt wydawniczy był mizerny. Przestałam wierzyć, że kiedykolwiek zobaczę własną książkę. Sporo baśni zniszczyłam, sporo zaginęło. Nie miałam komputera i pisałam ręcznie w jednym tylko egzemplarzu. Ktoś mi powiedział, że wydawców nie interesują ręcznie pisane książki, więc przychodziłam o czwartej rano do firmy, w której pracowałam i przepisywałam swoje teksty.[Więcej]


Rok wydania: 2004

Wydawnictwo DROZD Elbląg, ilustracje: Katarzyna Anuszewicz-Powalska, Piotr Jóźwiak. W książce znajdują się dwie baśnie: Dawno temu w Betlejem... oraz Bajka o królewnie , piekarczyku i pieczeniu chleba.

Rok wydania: 2003

Zbiór pięciu baśni, są to: Bajka na dobranoc, Bajka o pisarzu, Piórko, Krzyś i miś, Talent. Ilustracje: Katarzyna Anuszewicz Powalska, Marcin Koszyński, Marek Gołębiewski. Wydawnictwo DROZD Elbląg.

Rok wydania: 2003

Bajka o królewnie to zbiór trzech baśni, są to: Bajka o pracowitej królewnie, Przygoda w lesie, Kaczuszki, ilustracje: Piotr Jóźwiak, Krzysztof Tyszko, katarzyna Anuszewicz Powalska, wydawnictwo DROZD Elbląg.

Rok wydania: 2003

Dwie Małgosie, ilustracje Jolanta Adamus Ludwikowska, Wydawnictwo DROZD Elbląg.

Rok wydania: 2003

Sześć życzeń Natalki to zbiór pięciu baśni, są to: Sześć życzeń Natalki, Kasia, Tęcza, Kapitan Mero, Bajka o kotku, ilustracje: Marcin Koszyński, Marek Gołębiewski, Piotr Jóźwiak, Katarzyna Anuszewicz Powalska, wydawnictwo DROZD Elbląg.

strony: 1  2  3  4  5