Od wielu lat piszę książki, ale długo nie miałam śmiałości pokazać ich komukolwiek. Znała je tylko moja mama i mój synek, który dziś jest o głowę wyższy ode mnie. Pierwszego wydawcę znalazłam wertując książkę telefoniczną, drugiego przez Internet, trzeciego polecił mi ktoś znajomy. Efekt wydawniczy był mizerny. Przestałam wierzyć, że kiedykolwiek zobaczę własną książkę. Sporo baśni zniszczyłam, sporo zaginęło. Nie miałam komputera i pisałam ręcznie w jednym tylko egzemplarzu. Ktoś mi powiedział, że wydawców nie interesują ręcznie pisane książki, więc przychodziłam o czwartej rano do firmy, w której pracowałam i przepisywałam swoje teksty.[Więcej]


Rok wydania: 2007

Ilustracje Jolanta Adamus-Ludwikowska.  Wydawnictwo DROZD Elbląg.

Rok wydania: 2007

Zdjęcia pochodzą ze zbiorów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nałęczowie im. Faustyny Morzyckiej. Ilustracje wykonała Katarzyna Anuszewicz-Powalska. Wydawnictwo DROZD Elbląg.

Rok wydania: 2006

Wydawnictwo DROZD Elbląg, ilustracje: Katarzyna Anuszewicz-Powalska, Krzysztof Tyszko. W książce znajdują się trzy baśnie: Domek marzeń, Kasztaniaki, Miś i pszczoły.

Rok wydania: 2006

Wydawnictwo DROZD Elbląg. Ilustracje: Andrzej Wróblewski PTAK

Rok wydania: 2005

W poszukiwaniu szczęścia. Baśniowa biografia Andersena. Wydawnictwo DROZD. Rok wydania 2005. Ta książka, to temat mojej pracy magisterskiej. Informacje o niezwykłym pisarzu zbierałam pięć lat. Jego życie zainteresowało mnie tak bardzo, że nie mogłam przestać o nim myśleć. Historia małego chłopca, który nie potrafił pisać, czytać, przymierał głodem, a jednaak nigdy nie stracił wiary w swoją wyjątkowość. Wszystkie wydarzenia i postaci są autentyczne. Polecam jako lekturę nie tylko dla najmłodszych.

strony: 1  2  3  4  5