Dodano 02-07-2020 11:29

Gdzie Karola Wojtyłę zastała II wojna światowa i co zdarzyło się w Krakowie dzień przed jej wybuchem? Czy to był zbieg okoliczności, czy zwiastun nadchodzącej zawieruchy wojennej? Czy Karol porzucił młodzieńcze pasje i marzenia, czy wręcz przeciwnie, dały mu nadzieję na przeżycie?

O tym wszystkim w czwartym odcinku wielkiego projektu zrealizowanego w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura w Sieci.

Odcinek do obejrzenia na:

YouTube: Wioletta Piasecka autorka książek

Fanpage: Wioletta Piasecka autorka książek


Dodano 02-07-2020 11:17

Kto tak naprawdę namówił Karola Wojtyłę do kapłaństwa? Czy byli to rodzice, czy może arcybiskup metropolita krakowski książę Adam Sapieha? A może zupełnie przypadkowa postać? Jakie okoliczności wpłynęły na to, że nagle porzucił marzenia o aktorstwie i włozył sutannę? Zapraszam serdecznie na mój kanał na YouTube oraz na fanpage! Z filmu dowiecie się również, kogo Polacy nazywali Księciem Niezłomnym.

Odcinek do obejrzenia na:

YouTube Wioletta Piasecka autorka książek

Fanpage: Wioletta Piasecka autorka książek

Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura w Sieci.


Dodano 17-06-2020 10:17

Najlepszy przyjaciel to drugi z dwudziestu filmów realizowanych w ramach szerokiego programu Kultura w Sieci ze stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Kogo przyjaciele Karola Wojtyły nazywali Panem Kapitanem? Jakie pasje podzielał wspólnie z Lolkiem? W jakich okolicznościach się pożegnali? Wszystkie te ciekawostki znane, mniej znane, czasami zapomniane przedstawiam Państwu w nowym filmie troszkę wzruszającym, ale jednak prawdziwym.

Film można obejrzeć:

YouTube Wioletta Piasecka autorka książek

Fanpage Wioletta Piasecka autorka książek

Facebook Wioletta Piasecka

  Serdecznie apraszam do obejrzenia!

 


Dodano 14-06-2020 21:44

Tamten dzień to pierwszy z dwudziestu filmów realizowanych w ramach szerokiego programu Kultura w Sieci ze stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Od dziś przez trzy miesiące będę prezentowała w mediach społecznościowych ciekawostki o czterech bohaterach napisanych przeze mnie biografii.

Tamten dzień - czyli dzień, w którym skończyło się dzieciństwo Karola Wojtyły - można obejrzeć na:

YouTube Wioletta Piasecka autorka książek

Fanpage Wioletta Piasecka autorka książek

Facebooku Wioletta Piasecka

Serdecznie zapraszam do obejrzenia.

 

 


Dodano 03-06-2020 21:31

Z największą radością dzielę się z Wami radosną informacją, podpisałam dziś umowę z wydawnictwem Szara Godzina na pierwszą powieść dla dorosłych czytelników pt.

Przyjdzie pogoda na miłość

 

Tym samym spełnia się moje wielkie marzenie! Książka będzie wydana jeszcze w tym roku na jesieni!

 


strony 1  ..  5  6  7  8  9  10  11  12  13  ..  115