Dodano 01-02-2018 11:37

Dziś kolej na Zagadki piłkarskie. Drużynę marzeń. Książka wydana przez Wydawnictwo NIKO okazała się hitem! Opowiada o dzielnym bramkarzu Rikim i jego przyjaciołach. Chłopcy próbują stworzyć najwspanialszą podwórkową drużynę piłkarską i wygrywać wszystkie mecze, niestety prawie wszystkie przegrywają, aż do czasu... Nie, dalej nie zdradzę rzecz jasna. W książce znajdziecie również zagadki piłkarskie o najsłynniejszych piłkarzach Polski i świata. Wkrótce druga część przygód Rikiego.

Na facebooku na stronie Wioletta Piasecka autorka książek trwa  konkurs piłkarski. Zajrzyjcie tam. Do wygrania jest właśnie ta książeczka.


Dodano 31-01-2018 21:01

W oczekiwaniu na nowości postaram się przypomnieć książki już wydane. Zacznę od mojej ulubionej A gdzie kurka? Wydanej przez Wydawnictwo NIKO z przepięknymi ilustracjami pana Marcina Południaka. W książeczce przywita Was wesoły konik, przemiła biedroneczka, co zgubiła jedną kropeczkę. Oczaruje was strojnisia, czyli krówka Modnisia, a także psiaczek Wędrowniczek - uciekł z domu nieboraczek, ale strasznie tęsknił za mamą i za miseczką ciepłej zupki. Na koniec czekają na was podwórkowe ploteczki, ach i oczywiście jeszcze misio - łakomczuszek!

                                                 Miłej letury!!!


Dodano 11-01-2018 12:57

Własnie przesłałam do wydawnictwa skończoną książkę. Ponad rok zbieralam informacje, ale było warto. To mój mały prezent z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Opowieści patriotyczne Ignaś

Oczywiście o Ignacym Janie Paderwskim. Już wkrótce się ukaże. Mam nadzieje, że trafi nie tylko w Wasze rączki, ale i w Wasze serca. 


Dodano 31-12-2017 16:58

Razem z moim kochanym mężem życzymy wszystkim, aby nadchodzący 2018 Rok przyniósł Wam szczęśie, miłość, sukcesy, pieniądze, ale przede wszystkim zdrowie.

                                    Szczęśliwego Nowego Roku!!!

                                                                     Wiola i Krzyś


Dodano 23-12-2017 18:31

W ten wyjątkowy świąteczny czas życzę wszystkim, byśmy znaleźli spokój i wypoczynek w gronie Rodziny, by w naszych sercach zagościły radość i szczęście, by pośród świątecznych kolęd i choinkowych światełek przyświecały nam miłość, zrozumienie i serdeczność do bliskich. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkich łask Bożych życzy:

                                                      Wioletta Piasecka z Rodziną

 

 


strony 1  ..  5  6  7  8  9  10  11  12  13  ..  79