Dodano 03-01-2011 14:52

Wam i sobie życzę z całego serca:

Żeby 2011 Rok był wyjątkowy! Żebyśmy mieli odwagę realizować swoje marzenia! Żebyśmy mieli w sobie radość i optymizm! Żebyśmy pokonywali swoje słabości! Żebyśmy stawali się lepszymi ludźmi!

                                                                       Wioletta Piasecka                        Dodano 15-12-2010 22:45

Wróciłam wczoraj w nocy z ostatniego spotkania autorskiego w 2010 roku. Zanim uzupełnię stronę internetową, mam do Was apel. Noście światełka odblaskowe!!! Kupujcie kurteczki z odblaskowymi taśmami. Bardzo Was o to proszę. Życie jest takie piękne!

Zmierzch zapada szybciutko, drogi są często bez pobocza, a pieszego w ciemnościach zauważyć jest niezwykle trudno. Teraz szczególnie jest to ważne, gdyż jest ślkisko i gdy kierowca w ostatniej chwili zauważy pieszego na drodze, może zbyt gwałtownie zahamować, wpaść w poślizg i tragedia gotowa lub w ogóle nie zauważyć, a w zderzeniu z rozpędzonym autem nikt nie ma szans na przeżycie. Wiem, co mówię. Czasami mam do Was na spotkanie 600 kilometrów i więcej. Byłam świadkiem wielu wypadków... Dbajcie o swoje bezpieczeństwo!


Dodano 30-11-2010 18:21

Wszystkie dzieci i rodziców zapraszam na Mikołajki w Pujanie!

                     4 grudnia 2010r. godzina 10.00

 

            Elbląg, ul. Czerniakowska "Kryształowy Pałac"

 

 


Dodano 11-11-2010 16:16

Kto mnie zna, ten wie, jak bardzo lubię piłkę nożną. Na co dzień kibicuję Olimpii Elbląg, ale również wszystkim zespołom na świecie, w których grają Polacy.

Ruszyła Elbląska Liga Halowa, więc w tym roku połączyły siły dwie firmy: DROZD i moje Wydawnictwo SABA i założylismy drużynę piłkarską SABA-DROZD. Dziś odbyła się I kolejka ligowa, w której nasz zespół pokonał drużynę Layman Meble 3:1. Bramki strzelili: Kamil Orzechowski 2, Patryk Karpiuk 1.

Na zdjęciu zespół SABA-DROZD po pierwszym zwycięskim meczu od lewej u góry: Patryk Karpiuk, Rafał Kobus, Kamil Orzechowski, Sebastian Piasecki, Kuba Oller, Artur Koprowski, na dole od lewej: Łukasz Wesołowski i Michał Żuchowski.

Gratulacje!

Na stronie www.elh.pl można śledzić przebieg rozgrywek. Zapraszam.


Dodano 09-11-2010 18:57

Kochani, dobiegły końca 14 Targi Książki. Padł rekord! Targi odwiedziło ponad trzydzieści tysięcy zwiedzających. Na moim stoisku również padł rekord. Do panad pięciuset domów trafią moje książki. Dziękuję Wam za nieustającą życzliwość, pamięć oraz przemiłe słowa o mnie i o książkach. Dziękuję też mojej najwierniejszej Przyjaciółce i asystentce na tegorocznych targach - mojej Mamie. Na zdjęciu Czytelniczka Zosia wraz z Rodziną, a także ja i moja mama.

Zdjęcia Czytelników, którzy odwiedzają mnie co roku i znają wszystkie moje książki znajdują się w zakładce "spotkania autorskie" tam znajdziecie również relację z targów.


strony 1  ..  83  84  85  86  87  88  89  90  91  ..  93