Dodano 18-08-2020 20:33

Przyjdzie pogoda na miłość

już w przedsprzedaży na www.empik.com

Wydawnictwo Szara Godzina

Zapraszam do uzupeniania swojej blblioteki.


Dodano 18-08-2020 20:22

Faustynka marzyła, by zobaczyć piękny, baśniowy kraj, o którym codziennie opowiadał jej tatuś. Gdy wreszcie z dalekiej Syberii przyjechała do Polski spotkała się z chłodnym przyjęciem ze strony rodziny. Jak poradziła sobie z emocjami? Kto podał pomocną dłoń? Jakie znaczenie miała zabawa słowem?

Zabawa słowem to trzeci odcinek o Faustynce, ale osiemnasty z cyklu "Zakochaj się w słowach, sięgnij po marzenia". Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura w sieci.

Film do obejrzenia na:

YouTube Wioletta Piasecka autorka książek

Fanpage Wioletta Piasecka autorka książek

 


Dodano 17-08-2020 19:06

Wielkimi krokami zbliża się moja pierwsza powieść

Przyjdzie pogoda na miłość

Premiera 30 września

A zatem zainteresowanych zapraszam do umawiania spotkań autorskich również z dorosłymi czytelnikami.

 


Dodano 15-08-2020 18:57

Tęsknota, miłość, pasja oraz klimat minionych lat - to wszystko znajdziecie w drugim odcinku o Faustynce Morzyckiej. Opowieść o małej emancypantce trafiła na listy bestsellerów i dotarła do pierwszego miejsca. Jestem bardzo dumna z tej książki.

Zapach tamtych maków to siedemnasty odcinek z wielkiego cyklu "Zakochaj się w słowach, sięgnij po marzenia". Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego - Kultura w sieci.Zapraszam do oglądania.

Odcinek można obejrzeć na:

YouTube Wioletta Piasecka autorka książek

Fanpage Wioletta Piasecka autorka książek


Dodano 12-08-2020 18:52

Nowy film i nowa postać. Przed nami pięć odcinków o Faustynce Morzyckiej. Ta książka jest mi szczególnie bliska, bo dzięki niej po czułam się pisarką przez duże P. Książka dotarła do pierwszego miejsca listy bestsellerów największej w Polsce księgarni wysyłkowej Bonito.pl

Chyba to miejsce pokocham to już szesnasty odcinek z cyklu "Zakochaj się w słowach, sięgnij po marzenia". Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego - Kultura w sieci. Zapraszam do oglądania.

Odcinek można obejrzeć na:

YouTube Wioletta Piasecka autorka książek

Fanpage Wioletta Piasecka autorka książek


strony 1  ..  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ..  118