Dodano 19-07-2020 17:52

Dziś nie tylko o baśniach, ale przede wszystkim o miłości. Przy okazji w filmie uchyliłam rąbka tajemnicy o moim małym małżeńskim sekrecie. Dlaczego właśnie baśnie? to już dziesiąty odcinek z cyklu "Zakochaj się w słowach, sięgnij po marzenia". Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego - Kultura w sieci. Zapraszam do oglądania.
 

Odcinek można obejrzeć na:

YouTube Wioletta Piasecka autorka książek

Fanpage Wioletta Piasecka autorka książek


Dodano 17-07-2020 17:45

O czym marzył Hans Christian Andersen po zdobyciu sławy? Właściwie każdy z nas o tym marzy, a przecież tak oczywiśta rzecz nie powinna pozostawać w sferze marzeń. "Mam jedno marzenie" to już dziewiąty odcinek z cyklu "Zakochaj się w słowach, sięgnij po marzenia". Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura w sieci. Zapraszam do oglądania.


Film jest do obejrzenia na:

YouTube Wioletta Piasecka autorka książek

Fanpage Wioletta Piasecka autorka książek

 


Dodano 16-07-2020 16:09

Niełatwo uwierzyć w siebie, tymbardziej, gdy inni z nas szydzą. Dobrze w takich chwilach mieć wsparcie w bliskich i w przyjaciolach. Czy Hans Christian Andersen miał kogoś, na kogo mógł liczyć? Co obiecaj swojemu ojcu i czy odtrzymał danej mu obietnicy?

To juz ósmy odcinek z wielkiego projektu "Zakochaj się w słowach, sięgnij po marzenia" realizowanego w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura w sieci.

Zapraszam do oglądania:

YouTube: Wioletta Piasecka auotka książek

Fanpage: Wioletta Piasecka autorka książek.


Dodano 10-07-2020 18:37

Moja pierwsza "dorosła" powieść Przyjdzie pogoda na miłość już w zapowiedziach portali czytelniczych, blogerów i w księgarniach internetowych. Nie mogę się doczekać premiery, a ta zbliża się wielkimi krokami, bo już 30 września! Trzymajcie kciuki!

 


Dodano 05-07-2020 18:04

Tylko dzisiaj! Tylko do północy!

                        Niespodzianka!

Za tak liczne głosowanie w sprawie wyboru okładki, dokładnie o 21.00 na moim autorskim profilu na Facebooku Wioletta Piasecka autorka książek przeczytam Wam na żywo fragment książki Przyjdzie pogoda na miłość.

Relację na żywo będzie można zobaczyć tylko do północy! Potem ją skasuję.

Zapraszam! 5 lipca 21.00

Wchodźcie, oglądajcie, komentujcie, zadawajcie pytania.

Po prostu czujcie się jak w domu!

Aha, kto nie zdążył zagłosować, może to zrobić do północy na fanpage Wydawnictwo Szara Godzina

 


strony 1  ..  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ..  116