Dodano 27-07-2020 17:58

W dzisiejszym odcinku opowiem o najsławniejszym polskim celebrycie, którego z racji gigantycznych honorariów wpisano do Księgi Rekordów Guinnessa. Przeceniany za życia, niedoceniony po śmierci. Ojciec niepodległości. Ignacy Jan Paderewski.

Ja tego chcę! to już jedenasty odcinek z cuklu "Zakochaj się w słowach, sięgnij po marzenia". Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura w sieci. Zapraszam do oglądania.

 

Odcinek można obejrzeć na:

YouTube Wioletta Piasecka autorka książek

Fanpage Wioletta Piasecka autorka książek

 


Dodano 19-07-2020 17:52

Dziś nie tylko o baśniach, ale przede wszystkim o miłości. Przy okazji w filmie uchyliłam rąbka tajemnicy o moim małym małżeńskim sekrecie. Dlaczego właśnie baśnie? to już dziesiąty odcinek z cyklu "Zakochaj się w słowach, sięgnij po marzenia". Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego - Kultura w sieci. Zapraszam do oglądania.
 

Odcinek można obejrzeć na:

YouTube Wioletta Piasecka autorka książek

Fanpage Wioletta Piasecka autorka książek


Dodano 17-07-2020 17:45

O czym marzył Hans Christian Andersen po zdobyciu sławy? Właściwie każdy z nas o tym marzy, a przecież tak oczywiśta rzecz nie powinna pozostawać w sferze marzeń. "Mam jedno marzenie" to już dziewiąty odcinek z cyklu "Zakochaj się w słowach, sięgnij po marzenia". Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura w sieci. Zapraszam do oglądania.


Film jest do obejrzenia na:

YouTube Wioletta Piasecka autorka książek

Fanpage Wioletta Piasecka autorka książek

 


Dodano 16-07-2020 16:09

Niełatwo uwierzyć w siebie, tymbardziej, gdy inni z nas szydzą. Dobrze w takich chwilach mieć wsparcie w bliskich i w przyjaciolach. Czy Hans Christian Andersen miał kogoś, na kogo mógł liczyć? Co obiecaj swojemu ojcu i czy odtrzymał danej mu obietnicy?

To juz ósmy odcinek z wielkiego projektu "Zakochaj się w słowach, sięgnij po marzenia" realizowanego w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura w sieci.

Zapraszam do oglądania:

YouTube: Wioletta Piasecka auotka książek

Fanpage: Wioletta Piasecka autorka książek.


Dodano 10-07-2020 18:37

Moja pierwsza "dorosła" powieść Przyjdzie pogoda na miłość już w zapowiedziach portali czytelniczych, blogerów i w księgarniach internetowych. Nie mogę się doczekać premiery, a ta zbliża się wielkimi krokami, bo już 30 września! Trzymajcie kciuki!

 


strony 1  ..  3  4  5  6  7  8  9  10  11  ..  115