Dodano 02-09-2019 13:28

Kochane Dzieci, w nowym roku szkolnym życzę Wam samych najlepszych ocen i wielu przyjaciół. Niech nauka sprawia wam radość i beztroskę. Polubcie czytanie, to będzie Wasz najcenniejszy skarb na całe późniejsze życie.

Nauczycielom życzę satysfakcji z wykonywanego zawodu, godnej płacy, cierpliwości i samych radosnych dni.

                                                                                  Wioletta Piasecka 


Dodano 27-08-2019 09:06

Kochani, z radością, ale i z pewną nieśmiałością zapraszam na mój kanał na YouTube. Dopiero zaczynam, uczę się, próbuję, ale z każdym filmikiem będzie coraz lepiej. Mój kanał ma nazwę:  Wioletta Piasecka autorka książek

Tam dowiecie się o mnie więcej, poznacie moje pisarskie przygody oraz pracę twórczą od kulis. Będziecie mogli poznać mnie bliżej. Opowiem Wam, co mnie cieszy, a co irytuje w życiu pisarza. Obiecuję, nie zabraknie ciekawostek. Oglądajcie, subskrybujcie i zostawiajcie komentarze. One nie tylko mnie cieszą, ale świadczą o Waszej sympatii i wsparciu.

Do zobaczenia na YouTube.


Dodano 22-08-2019 13:30

Już za chwileczkę, już za momencik pokażę Wam nowe przygody Rikiego. Chłopca, który marzy, by założyć wspaniałą drużynę, po prostu Drużynę marzeń. Pragnie wygrywać wszystkie mecze, zdobywać trofea, ale niestety - marzenia, a rzeczywistość, to dwie różne sprawy. Na szczęście mój bohater ma cechę charakteru, którą i ja posiadam, a mianowicie Riki nigdy się nie poddaje! Czy to wystarczy? Czy spełni swoje sny o grze w zawodowej drużynie? Tego dowiemy się w drugiej części. Ja już ją widziałam. Przepiękna szata graficzna w wykonaniu pana Andrzeja Wróblewskiego naprawdę robi wrażenie. Wydawnictwo NIKO planuje premierę książki na jesień. Najprawdopodobniej podczas Targów Książki w Krakowie. Cieszę się! I to jeszcze jak! W końcu się doczekałam, a w zasadzie doczekaliśmy, bo otrzymuję tyle listów z zapytaniem o dalsze losy Rikiego, więc wiem, że nie tylko ja na nią czekam!

Aha, w nowej książce Zagadki piłkarskie będą jeszcze trudniejsze!!!


Dodano 14-08-2019 13:03

Czyż nie jest piękna? Jestem bardzo dumna z tej książki. Opowiadam w niej o dziewczynce, można powiedzieć małej emancypantce, która chciała zostać nauczycielką i nieść kaganek oświaty szczególnie tam, gdzie dzieci w ogóle nie słyszały o książkach. Ale jak przekonać do siebie ludzi, w czasie, gdy nikt nikomu nie ufa? Gdy o niepodległości, czy demokracji można tylko pomarzyć? Faustynka miała swoje sposoby... przydatne okazały się konfitury malinowe, które uwielbiała przyrządzać... ale dalej cicho sza! Nic więcej nie powiem. Poczytajcie sami! Książka jest bliżej, niż myślicie! W bibliotekach, w księgarniach, bezpośrednio u wydawcy www.wydawnictwoniko.pl, a nawet w urzędach Poczty Polskiej.

Polecam serdecznie!


Dodano 12-08-2019 11:48

Jakżebym mogła nie polecić na wakacje mojej książki o zwierzątkach A gdzie kurka? Niniejszym to czynię. Oto ona! Wesołe wierszyki o zwierzątkach: o kurce, o koniku, o prosiaczku, o kotkach, o pieskach i o kaczuszkach. A do tego kolorowe ilustracje ucieszą najmłodszych czytelników.

  

 


strony 1  2  3  4  5  6  7  8  ..  95