Dodano 14-10-2019 10:20

Wszystkim Nauczycielom z okazji Waszego święta życzę radości na co dzień, uśmiechu, cierpliwości i satysfakcji z pracy oraz tego, byście byli światełkiem dla swoich podopiecznych.


Dodano 14-10-2019 10:17

Kochani, co za miła niespodzianka, Faustynka jest na trzecim miejscu bestsellerów w www.bonito.pl! Pewnie dlatego, że została wybrana jako lektura na listopad w Wielkim Maratonie Czytelniczym. Bardzo się cieszę.


Głos oddany. Do czego i Was zachęcam!


Dodano 05-10-2019 11:57

Kochani, w końcu jest! Prosto z wydawnictwa! Pachnąca drukarnią! Z pięknymi ilustracjami pani Edyty Karaban. Najpiękniejsza moja książka znów jest dostępna na rynku. Tak się cieszę!!! No po prostu szaleję z radości. W dodatku jest prześliczna! Dziękuję Wydawnictwo NIKO!

     Andersen. W poszukiwaniu szczęścia

 

     czyli opowieść o Hansie Christianie Andersenie

 

A na moim funpagu na facebooku Wioletta Piasecka autorka książek trwa konkurs. Pięć szczęśliwców może wygrać książkę ze specjalnym autografem.


Jesień obfituje w nowości. Oto jest:

Zagadki piłkarskie. Z podwórka do klubu

Druga część Zagadek piłkarskich. Z podwórka do klubu. Gdy ukazała się książka Zagadki piłkarskie - drużyna marzeń, Czytelnicy zasypali mnie prośbami o drugą część książki. Cieszyłam się, że Czytelnicy nie chcą się rozstać z moim bohaterem Rikim. Dzielnym bramkarzem, który marzył, by kiedyś zagrać w profesjonalnym piłkarskim klubie. Choć miał wielki bramkarski talent i zaproszenie do MKS-u na drodze do szczęścia stanęła mu zasada, którą wyznawał od zawsze:

JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO!

Czy zrezygnował z marzeń i został z przyjaciółmi, czy zrealizował marzenia i porzucił stworzoną przez siebie i przyjaciół drużynę marzeń?

Oto przed Wami rozwiązanie tej zagadki:

Zagadki piłkarskie. Z podwórka do klubu.

W książce znajdziecie również rebus i wiele zagadek o najsławniejszych piłkarzach świata.

Ilustracje Andrzej Wróblewski.

Wydawca: Wydawnictwo NIKO


strony 1  2  3  4  5  6  ..  95