Dodano 10-04-2010 00:00

W tym smutnym dniu dla nas Polaków, łączę się w bólu i życzę nam wszystkim, abyśmy zawsze tworzyli jeden Naród.


Dodano 29-03-2010 07:52

W świątecznym wydaniu Pani domu jest obszerny reportaż o mnie i dużo zdjęć moich i mojej Rodziny. Oprócz tego wiele wspaniałych przepisów wielkanocnych. Pani domu już w kioskach. Zapraszam!


Podczas licznych spotkań autorskich dzieci pytają, gdzie piszę bajki. Ci którzy mnie znają, doskonale wiedzą, że uwielbiam pisać w kuchni. Tu zawsze świeci mi słoneczko. Mogę sobie zrobić kawkę no i pilnować, czy się zupa nie przypala. W końcu domownicy muszą coś jeść. Dopiero, gdy napiszę tyle kartek, że niemal się w nich gubię, biegnę do pokoju przepisać wszystko na komputerze. Pozdrawiam cieplutko wszystkich, ale szczgólnie ciekawskich Czytelników. To Wy mobilizujecie mnie w swoich listach, żebym coś o sobie napisała. Będę to teraz robić częściej. Obiecuję!

Zdjęcie wykonane przez fotoreportera Michała Płoweckiego do sesji dla "Pani domu" marzec 2010r.

Dodano 21-03-2010 19:33

Podczas ostatnich spotkań obiecałam zamieścić na stronie zdjęcia mojego syna Sebastiana, dla którego pisałam pierwsze bajki. Oto "Misiaczek". Teraz Seba ma 17 lat i sam uprawia zawód pisarski. Pod pseudonimem Piasek tworzy artykuły sportowe i prowadzi z kolegami stronę internetową www.sportingpoland.com.

Zdjęcie zrobione przez fotoreportera Michała Płoweckiego do sesji "Chwila dla Ciebie" czerwiec 2009r.

Dodano 18-02-2010 21:46

Tak, biję sie w piersi. Ostatnio nie uzupełniałam strony. Wasze listy zmobilizowały mnie, żeby coś na stronie jednak napisać. W chwili obecnej pracuję nad wydaniem kolejnej książki. Właściwie, to prace wydawnicze zbiżają się ku końcowi. Ta książka jest mi tym bliższa, że wydana będzie przez moje wydawnictwo. Nie zdradzę jeszcze tytułu, zrobię to wkrótce. Trwają jeszcze prace nad projektem okładki. Tymczasem na pocieszenie przesyłam kilka ilustracji wykonanych przez panią Katarzynę Anuszewicz- Powalską.Serdecznie Was pozdrawiam i dziękuję za wszystkie listy.

 


strony 1  ..  112  113  114  115  116  117  118